Новий браслет зарядить ваш смартфон

Q Desings розробили унісекс-браслет, який вміє заряджати смартфони та інші гаджети

Розлучившись з 99 доларами, ви зможете придбати одну з трьох модифікацій QBracelet: з полірованого або матового срібла або ж з полірованого золота, як повідомляє базується в Нью-Йорку компанія. У «розумне» прикраса (випускається в двох версіях - для роботи з пристроями під керуванням Apple iOS або Android) вбудована літій-іонна акумуляторна батарея.

Власники зможуть зарядити свої пристрої за допомогою коннектора, вбудованого в пряжку браслета. Q Designs стверджують, що браслет здатний заповнити до 60% заряду більшості мобільних телефонів. Три LED-індикатора служать для того, щоб стежити за процесом зарядки було легше.

Ідея прийшла в голову главі компанії, Джеймсу Кернану, під час його поїздки в Італію, коли його смартфон розрядився в самий невідповідний момент, позбавивши його можливості здійснювати дзвінки або відзначати відвідані місця на карті.

«На зворотному шляху у нього в голові почала формуватися ця ідея», - розповідає виконавчий директор Алессандро Лібанов в інтерв'ю журналу JCK. Алессандро і Джеймс хотіли надати пристрою форму браслета, щоб отримати додаткову віддачу від популярності переносної електроніки.

«Врешті-решт, саме на зап'ясті більшість людей готове щось носити, наприклад, годинник або браслети», - продовжує він. «Інший нашою метою було зробити пристрій не відрізнятись від ювелірної прикраси». Лібанов запевняє, що після завершення зарядки гаджет не нагрівається, і його можна без побоювань надіти назад.

«Стиль прикраси максимально мінімалістичний», - каже Лібанов. «Воно не нагрівається, може тільки стати трохи теплим - так само, як злегка нагрівається ваш iPhone під час інтенсивного використання».

Творчий тандем сподівається, що їм вдасться запустити свій продукт в фешенебельних бутиках і магазинах, в тому числі ювелірних.

«Ми виразно хочемо сподобатися покупцям, що стежить за модою», - говорить він.

QBracelet доступний в малому, середньому і великому розмірах.

Залиште Свій Коментар