Чарми від Pandora і Disney

Нова колекція Pandora, розроблена у співпраці з компанією Disney, дебютувала 1 листопада.

Колекція випущена в рамках 10-річної угоди про партнерство, підписаного двома компаніями в серпні цього року. Початковий листопадовий запуск включає 25 Чарма і 16 додаткових прикрас, які будуть поширюватися виключно в тематичних парках Disney, круїзних кораблях Disney і Aulani, що належить Disney гавайському курорті. Ті, хто не планує найближчим часом відвідувати одне з цих місць, зможуть придбати Чарми через інтернет-магазин Disneystore.com.

Під час вересневих прес-релізів перші особи Pandora і Disney ділилися з журналістами радістю про продуктивному початок партнерських відносин, підготовка яких тривала більше року.

Вперше ми з Наном (Анантраванічем) заговорили про стратегічний альянс з Disney близько 16 місяців тому.

Ми почали обговорювати, як змусити це партнерство заробити. І відразу відчули потужну синергію. Вони, ясна річ, чудові оповідачі історій, але і ми непогано з цим і справляємося, і в кінцевому підсумку і ми, і вони створюємо магію. Загалом, ми вирішили, що прекрасно поєднуються один з одним.

Роками ми чули, звертаючись до наших магазинах і покупцям, як люди запитують: «Чому ви не укладаєте контракт з Disney?»

Наші клієнти вже давно чекали чогось подібного, тому сьогодні нам подвійно радісно оголосити про початок спільної роботи

Бет Моер, директор з продажу в Pandora.

На питання про те, хто є цільовою аудиторією Чарма, Ліз Строен, віце-президент компанії з планування та продажу, відповідає, що в основному це дорослі покупці.

Більше 50% продажів Disney припадають на дорослу аудиторію, особливо це стосується товарів в категорії ювелірних прикрас. Всю відповідну реакцію і обговорення в інтернеті створювали дорослі.

«Вони [Disney] виявилися просто чудовими партнерами», - каже Строен. «Ми тісно співпрацювали протягом всього процесу, і кількість творчих осяянь з обох сторін, яке нам довелося побачити, і вихідні матеріали, доступ до яких отримали наші дизайнери, вражають уяву».

Моер каже, що колекція буде поповнюватися новими Чарма «пару раз на рік», додаючи: «У них стільки персонажів, запас просто неймовірно великий. Було так здорово збиратися всім разом в одному приміщенні ».

Залиште Свій Коментар