Перли в поєднанні з різнокольоровими дорогоцінними каменями

Маститі гравці ювелірної індустрії глянули по-новому на класичний перли, поєднавши його з кольоровими дорогоцінними каменями і надавши свіжий і сучасний вигляд.

Незважаючи на зростання популярності новомодного «барокового» перлів і перлів soufflé, класичний перли ще рано списувати з рахунків. Класика незмінно залишається актуальною, особливо якщо зуміти привнести в неї якусь родзинку. І колекція Color Prestige від японського ювелірного дому Mikimoto чудово передає цей тренд, поєднуючи білий культивовані перли Південних морів і рідкісні перлини «конк» з яскравими дорогоцінними каменями кольору льодяників - жовтими діамантами, рожевими і бузковими сапфірами, м'ятними турмалінами і рожевої шпинелью, і все це на тлі білого золота і платини.

До колекції увійшли кулони та сережки з цілої веселкою соковитих відтінків, які надають класичному перлам по-справжньому сучасний вигляд.

Сережки і кольє Mikimoto з перлами, сапфірами, діамантами і шпинелью.

Chanel як завжди попереду планети всієї - вони включили кольорові дорогоцінні камені в свою колекцію Les Perles de Chanel, яка цілком присвячена прикрас з перлами, улюбленим самої мадемуазель Шанель.

Мерехтливі рожеві, фіолетові і жовті сапфіри в ювелірних виробах лінійки Printemps de Camelia разом з різнокольоровими перлинами задають грайливий настрій і просто відмінно виглядають.

Кольє і кільце Chanel з діамантами, сапфірами і різнобарвним перлами.

Подібним чином, намисто і сережки Perles Baroques поєднують турмалін, аквамарин, сапфіри і цаворіти з бароковим перлами і діамантами, створюючи барвисту мозаїку на перший погляд не підходять один одному перлин і каменів - фірмовий прийом Chanel.

Сережки і кольє Chanel з діамантами, сапфірами, аметистами, турмалінами, аквамарин, танзанітом і цаворіти.

Колекція Calypso від Yoko London - осередок зухвалого і гламурного. Важке кільце з рожевого золота відтіняє витончене світіння рожевого прісноводних перлів яскравими бузковими аметистами і розсипом сяючих діамантів.

Кулон Calypso, також з рожевого золота, може похвалитися дивовижним поєднанням білого австралійського перлів з зеленими аметистами, діамантами і цаворіти, а пара сережок-крапель прикрашена рожевим прісноводним перлами, діамантами і бузковими аметистами.

Підвіска і кільце Yoko London з рожевого золота з перлами, аметистами, цаворіти і діамантами

Але одна з наймиліших інтерпретацій цього барвистого тренда - намисто з перлів і поєднуються каскадні сережки з колекції Masterpiece бренду Yoko London. Ці сліпуче красиві коштовності комбінують австралійський перли з діамантами і різнокольоровими сапфірами в білому золоті.

Ще один ювелірний дім, яка не оминула цю тенденцію - Tiffany & Co. Намисто і сережки, в яких білосніжний перли Південних морів контрастує з яскраво-зеленим перидотом, - уособлення всіх літніх ювелірних прикрас відразу.

Кольє і сережки Tiffany & Co. з білим перлами, зеленими перидотами і діамантами. Кільце Tiffany & Co. З колекції Blue Book з центральної перлиною, оточеній діамантами і сапфірами.