Елегантні RM 037 і RM 07-01 від Richard Mille

Лінійка високоміцних наручних годинників з вуглецевого волокна поповнилася жіночими новинками, прикрашеними золотом і діамантами.

Золото, срібло і платина - такі звичні матеріали, коли справи доходить до наручних годинників преміального рівня, особливо це стосується жіночих моделей. Разом з тим, час іде, тренди міняються і все частіше годинні бренди вдаються до цікавих і незвичайних альтернативам, здатним замінити дорогоцінний метал, що не зменшивши при цьому цінності і ексклюзивності вироби. Один з таких сучасних матеріалів - вуглецеве волокно або карбон.

Компанія Richard Mille вже не раз використовував карбон в своїх чоловічих моделях, а серед жіночих - найбільш сміливим кроком стала модель Pink Lady Sapphire в корпусі, цілком виконаному з рожевого сапфіра. Тепер же майстри бренду вирішили одягнутися в вуглець і дамські годинник.

Нові RM 037 і RM 07-01 - ідеальний приклад того, як виглядає вміле поєднання високих технологій і ювелірної майстерності. Обидві моделі представлені в корпусі з NTPT-карбону (особлива тонкослойная технологія виробництва з поділом вуглецевих волокон). А для додання годинах більшої жіночності, і RM 037 і RM 07-01 буквально всипані блискучими діамантами.

Серцем RM 037 є фірмовий скелетонізірованний калібр CRMA1 з запасом ходу на 50 годин. RM 07-01 працює на калібр CRMA2. Механізми майже аналогічні, за винятком того, що CRMA2 не дозволяє вивести дату на циферблат годинника. Втім, і візуально обидві моделі годин дуже схожі і мають мінімальні відмінності.

І хоча офіційно ціни на новинки оголошені не були, ми підозрюємо, що RM 037 все-так коштуватимуть дорожче, ніж RM 07-01 - більшої функціональності і трохи більшою каратності діамантів.

Залиште Свій Коментар