Найдорожчий в світі праску для волосся покритий золотом

Англійська компанія Good Hair Day, відома своїми високоякісними інструментами для волосся, випустила обмежену серію «випрямлячів» вартістю 1300 доларів кожен.

Як і очікувалося від GHD, оповиті дорогоцінним металом прасування для волосся вражають не тільки своїм золотим покриттям. Кожна лінія і вигин інструменту дарують ні з чим не порівнянне естетичне задоволення. Це той випадок, коли в виробі прекрасно все до останнього гвинтика. Так що 18-каратне вбрання - стає просто ідеальним завершенням і без того чудової форми.

Але повернемося до золота. Вся зовнішня поверхня випрямляча покрита справжнім дорогоцінним металом і випущена ексклюзивною серією з 70 екземплярів на весь світ (10 з них припали на Великобританію). Номінальна вартість кожного прасування - близько 1300 доларів США. Однак тут криється одна деталь: після того, як розкішна колекція було представлена, бренд заявив, що жоден унікальний прилад не можна просто так купити.

На початку 2018 року GHD запустили лотерею. Кожен купив один з нових фірмових стайлер (не золоті) вартістю 185 доларів міг знайти в упаковці щасливий квиток з кодом. Власник квитка міг відправитися на вказаний в ньому адресу сайту, зареєструватися і з'ясувати, чи став він володарем чудового золотого випрямляча для волосся. Втім, такий прийом, можливо, врятував чимало сімейних бюджетів від розорення.

Залиште Свій Коментар