Коштовне каміння Лоуренса Баумер

Головна пристрасть ювелірного дизайнера Лоуренса Баумер - рідкісні кольорові дорогоцінні камені, які відмінно підходять для створення ексклюзивних коктейльних кілець.

«Ми входимо в новий цикл ювелірної індустрії», - розповів він кореспонденту Jewellery Outlook під час інтерв'ю в своєму просторому і елегантному шоу-румі за стаканчиком вишуканого рому і зеленого чаю.

Люди починають краще розуміти власні бажання: вони хочуть чогось унікального або виготовленого спеціально для них.

Мої клієнти - дуже досвідчені люди. Вони вимагають особливого підходу і незвичайних прикрас.

Лоуренс Баумер найкраще відомий за свої вишукані ювелірні прикраси, натхненні архітектурними формами і не позбавлені поетичності.

Він з розпростертими обіймами приймає нові ювелірні технології і вважає за краще працювати з незвичайними матеріалами.

Серед створених ним коштовностей - дивовижні діаманти, на яких викарбувані різноманітні зображення, і прикраси з такими рідкісними матеріалами, як танзанит і навіть метеорити.

колір

Лоуренс Баумер любить колір, який завжди займає важливе місце в його роботах і створює колосальний візуальний ефект в вітринах його виставкового залу.

Ми багато працюємо з дорогоцінними каменями - створюючи коктейльні кільця зі значимими камінням, наприклад, кольоровими діамантами.

Лоуренсу довелося працювати з великою кількістю кольорових діамантів, включаючи такі рідкості, як зелені і рожеві камені.

Втім, не одні діаманти привертають його: він вважає, що деякі самоцвіти, як, наприклад, шпінель, недооцінені в середовищі ювелірів.

Шпінель як і раніше цінується нижче своєї реальної важливості, незважаючи на те, що в останні роки їх ціна виросла.

Крім того, дизайнер вважає, що рідкісні прикраси - вигідна інвестиція.

По-перше, ви повинні вибрати прикрасу, яке ви по-справжньому полюбите.

А потім не виключено, що воно полюбиться і ще комусь, якщо ви захочете його продати.

Коли ви вибираєте колір ювелірної прикраси, головне щоб він красиво виглядав, не думайте про моду.

Виставковий зал Лоуренса Баумер знаходиться зовсім недалеко від готелю Paris Ritz, який зараз проходить масштабну реконструкцію.

Коли Ritz відкриється знову, відвідуваність шоу-руму Лоуренса виросте, і все більше міжнародних клієнтів будуть знайомитися з брендом на тлі рецесії у французькій економіці.

«Ми працюємо над підвищенням впізнаваності бренду в Азії», - говорить Лоуренс.

Залиште Свій Коментар