скульптурне срібло

Жіночні вбрання для жінок? Тільки не в цьому сезоні.

В цьому році мотиви андрогинности і мужності в жіночих колекціях досягли, здається, критичної маси, і для підтримки цього змішання підлог необхідні відповідні новому тренду ювелірні прикраси.

Щоб не відставати від змін в жіночому гардеробі, в якому все частіше можна зустріти предмети чоловічого одягу, хлопчачі блейзери, блузки з квадратними вирізами і простору верхній одяг, ювелірним компаніям потрібно було запропонувати покупцям коштовності, що не спасують перед яскраво вираженою маскулінність сучасного жіночого стилю. Тут-то в гру і вступило скульптурне срібло.

За представленими в цьому сезоні прикрасам видно, що стиль їх стрімко рухається в бік мінімалізму, а основним матеріалом стає срібло.

Не пропустіть дизайнерські вишукування від талантів світового рівня - Роберта Лі Морріса та Ельзи Перетти, - які, надихнувшись зухвалими скульптурними експериментами 80-х, розробили нову колекцію для Tiffany & Co. Не меншої уваги заслуговують колекції від Pilar Olaverri, Lynn Ban і Michael Kors, отримали теплі відгуки за прикраси, форми для яких були запозичені швидше з рукотворного світу, ніж живої природи.

Відклавши розмови про джерела натхнення нових колекцій, дамо невелику пораду: скульптурні прикраси найкраще підійдуть до простих і вкрадливим нарядам.

Хочете придбати прикрасу, яке дозволить вам виділитися з натовпу?

Ваш вибір - сміливі намиста, кільця і браслети з різкими геометричними формами. Незвичайний, майже агресивний дизайн додає прикрасам силу, і їх власниці можуть по-справжньому заявити про себе, приковуючи погляди мінімалізмом своїх аксесуарів.