Колекція з кварцом до 25-річчя Ilgiz F

В цьому році однойменний ювелірний бренд Ільгіз Фазулзянова відзначає ювілей, на честь якого випущено обмежену серію унікальних виробів з емаллю і кварцом.

Двадцять п'ять років - досить скромний вік для ювелірної мануфактури. Однак за ці роки невеликої майстерні під керівництвом Ільгіз Фазулзянова вдалося домогтися світового визнання, а самому майстрові - звання одного з найкращих емальєрів світу. На сьогоднішній день Ильгиз - єдиний з майстрів володіє всіма традиційними і сучасними техніками роботи з емаллю і віртуозно поєднує їх в своїх творах.

Спеціально до 25-річного ювілею Ilgiz F зайнялися створенням колекції дорогоцінних творів з емаллю і прозорим кварцем. Останній - створює в кожній прикрасі незвичайний оптичний ефект, служачи якоюсь подобою збільшувального скла, через яке глядач може розглядати тонкий емалевий малюнок.

Мені завжди подобалися старі різьблені буфети з дверцятами, в яких були скляні віконця, через які можна було побачити скарби, які господарі зберігали всередині. Було в цьому щось містичне і казкове. І за мотивами цих дитячих вражень я вирішив зробити колекцію, де через огранений кварц показати те, що я зберігаю глибоко в собі.

Ильгиз Фазулзянов

Марка Ilgiz F була заснована в 1992 році в Казані, і після перших вдалих дослідів і перемог Ільгіз на міжнародних конкурсах отримала можливість базуватися на території Казанського Кремля. У 2011 і 2013 роках Ильгиз завоював титул «Чемпіон Чемпіонів» на конкурсі International Jewellery Design Award. А 2016 рік став роком визнання на Батьківщині: в Успенській дзвіниці музеїв Московського Кремля пройшла персональна виставка Ільгіз Фазулзянова.