Метелики і квіти від лондонського ювеліра Девіда Морріса

Всесвітньо відомий ювелір з Лондона Девід Морріс оживив барвистих метеликів і яскраві екзотичні квіти блискучими дорогоцінними каменями.

Всесвітньо відомий ювелір з Лондона Девід Морріс відзначив своє п'ятдесятиріччя в минулому році, що стало приводом для нової весняно-літньої колекції 2013 року. Знайшовши новий, трохи грайливий підхід до створення розкішних прикрас, він оживив барвистих метеликів і яскраві екзотичні квіти блискучими дорогоцінними каменями.

Нові кільця з лінії «Butterfly and Palm Collection» іскриться на пальці рожевими, білими і блакитними діамантами. Кожен камінь в прикрасах Морріса славиться своїм насиченим кольором, характеристиками і винятковою якістю. Ці соковиті блідо-рожеві і блакитні діаманти, ці сліпучі канарково-жовті камені.

Браслет з рубінами - представник нової колекції «Corsage Collection». Браслет прикрашений яскравими квітами, розташованими з двох сторін зап'ястя, які в свою чергу усипані ягідно-червоними рубінами і діамантами.

Єдине у своєму роді кольє «Wildflower» справжнього майстра ювелірного мистецтва, який довгі роки успішно продавав коштовності найбільшим колекціонерам по всьому світу, включаючи Елізабет Тейлор і королеву Нур (королева Йорданії). Прекрасні зелені смарагди загальною вагою майже в 300 карат дивовижно поєднуються з діамантовим квіткою в 50 карат.

Залиште Свій Коментар