Колекція срібних прикрас за мотивами серіалу «Гра престолів»

Лондонський ювелірний бренд Yunus & Eliza і художниця по костюмах Мішель Клептон об'єднали сили, щоб випустити лінійку прикрас для шанувальників «Ігор престолів».

Близько року тому стало відомо, що авторами ефектного кольє у вигляді дракона, яке носила героїня Емілії Кларк Дейенеріс Таргаріен в знаменитому на весь світ серіалі, стали Мішель Клептон (художниця по костюмах «Гра престолів») і засновники бренду Yunus & Eliza Юнус Ескотт і Еліза Хіггінботтом. Творчий союз виявився настільки плідним і успішним, що тепер нас чекає запуск повноцінної марки Mey Designs London, яка займеться створенням срібних прикрас, які точно повторюють ті, що не раз з'являлися в серіалі.

Ми отримали такий чудовий відгук на кольє у вигляді дракона, яке ми створили разом з Мішель ... воно стало по-справжньому культовим, фанати з усього світу постійно писали нам. І можливість, нарешті, стати [його] володарем може зробити щасливими дуже багатьох людей! Юнус Ескотт і Еліза Хіггінботтом

Офіційний дебют колекції відбудеться 30 червня. До неї увійдуть 26 прикрас зі срібла 925 проби, чотири з них є копіями тих, що носила сама Дейенеріс Таргаріен в 5 і 6 сезонах. Велика частина виробів розрахована на повсякденне носку, в тому числі браслети, мініатюрні кулони і кільця. Ціни на прикраси починаються від 100 доларів США, і їх можна буде придбати через сайт бренду.

Кулон за мотивами серіалу «Гра престолів» від Mey Designs London, $ 290

Сережки Flight за мотивами серіалу «Гра престолів» від Mey Designs London

Срібне кольє за мотивами серіалу «Гра престолів» від Mey Designs London, $ 1290

Браслет і сережки за мотивами серіалу «Гра престолів» від Mey Designs London, $ 650 і $ 300

Срібний браслет за мотивами серіалу «Гра престолів» від Mey Designs London

Залиште Свій Коментар