Колекція Secrets & Lights - A Mythical Journey від Piaget

Венеція і Самарканд - два абсолютно несхожих міста, однак при всіх відмінностях їх об'єднує одне - знаменитий Великий шовковий шлях.

Багатовікова мережу з торгових шляхів загальною протяжністю близько 6500 кілометрів по суші і морю служила не тільки для обміну товарами з різних куточків Євразії, а й була найважливішим перетином культур Сходу і Заходу. Елітний швейцарський бренд Piaget, натхненний динамічною багатоликістю Великого шовкового шляху, створив нову колекцію ювелірних прикрас Secrets & Lights - A Mythical Journey.

Piaget розробили 94 прикраси з використанням яскравих різнокольорових дорогоцінних каменів, додавши до них золото і діаманти, щоб передати стрімкість виру культур. Однак основним фокусом колекції, безумовно, є два найбільш легендарних міста Великого шовкового шляху - Венеція і Самарканд.

За словами представників бренду, ці міста були обрані завдяки власному багатству культури і архітектурному різноманітності. «Кожне місто має свій неповторний стиль, який надихнув майстрів Piaget на створення цієї колекції», - йдеться в прес-релізі компанії.

Оточений пустелею Самарканд є древнім містом Узбекистану, а його назва в перекладі з перської означає «джерело золота». І кольори нової колекції Piaget підібрані в тон головній площі міста (Регістан), явно перегукуючись з темою пустелі.

Наприклад, довге намисто з бірюзовими намистинами прекрасно доповнюється квіткою з діамантовими пелюстками і смарагдом в центрі. Кільце у вигляді квітки з чотирма пелюстками в центрі прикрашено колумбійським смарагдом. Браслет з арабськими мотивами виконаний з жовтого золота, проте справляє враження легкої тканини з витонченими акцентами з бірюзових намистин.

Коштовне каміння огранки «маркіз», майстерно вплетені в орнамент з благородних металів, стають чудовим повітряним намистом. Круглі сережки з мережею діамантів і рухливими краплями сапфірів спалахують на світлі при найменшому русі.

На створення «венеціанської» частини колекції ювелірів Piaget надихнуло легендарне поєднання світла, води і величної архітектури, що породило красу і загадковість стародавнього італійського міста.

Наприклад, в колекції є браслет, зроблений за мотивами знаменитих венеціанських масок. У центрі композиції розташований віяло з бірюзових пір'я, виконаний Неллі сауна, відомим майстром інкрустації. У центрі сузір'я з сапфірів і діамантів красується смарагд.

Кільце з секретом також натхненне пишними і загадковими венеціанськими фестивалями. Відвернувши кришку з золота і діамантів, ви побачите зачаровує нічне небо, виготовлене з виїмчастою емалі в техніці «гран фе». Кільце Palazzo, прикрашене переплетенням візерунків з червоною шпинелью і діамантами, переносить нас в сліпуче світло софітів на червоній килимовій доріжці Венеційського кінофестивалю або, може бути, в королівську ложу театру Ла Феніче.

Довгі сережки з геометрично розташованими рубінами нагадують вікна палаццо, розташованих уздовж Гранд-каналу. А браслет-манжет з рожевого золота, прикрашений діамантами ограновування «маркіз», невловимо схожий на кам'яні орнаменти Моста Зітхань.

Крім ювелірних прикрас, в колекцію увійшли 38 нових моделей годинників.

Залиште Свій Коментар