Ручка за 1,3 мільйона доларів на честь 110-ї річниці Montblanc

Montblanc продовжує святкування свого 110-річчя випуском воістину видатних виробів, серед яких особливої ​​уваги заслуговує «зміїна» ручка, інкрустована сапфірами і діамантами.

Стиль нової колекції заснований на першій ручці Montblanc, Rouge et Noir (в перекладі з франц. «Червоний і чорний»), представленої в 1909 році, коли компанія називалася Simplo Filler pen company. Пише інструмент був виготовлений з чорного ебоніту і оснащений ковпачком c червоним кінчиком. Рік по тому компанія перейменувала себе в Montblanc і c 1913 року незмінно прикрашає кожну свою ручку фірмової шестикутної зіркою, яка символізує вершину гори Монблан.

Перлина нової колекції - Ultimate Serpent Limited Edition 1. Це унікальний виріб вартістю 1, 37 мільйона доларів вінчає 6-каратний внутрішньо бездоганний діамант у формі знаменитої зірки Montblanc. На всю ручку разом з ковпачком пішло більше 130 грамів 18-каратного золота, найчастіше використовується брендом. Твір інкрустовано паве з близько 1950 темно-синіх сапфірів загальною вагою близько 15, 34 карата. Довге тіло золотий змії виконано вручну і прикрашено 153 діамантами.

Коли на ручку надітий ковпачок, можна побачити змію, яка поклала свою голову на кліп. Коли ж ковпачок знятий, з'являється друга змія - з головою-пером: на пере з 18-каратного золота вигравірувані контури і візерунки голови плазуна з двома рубіновими очима.

Montblanc почав святкувати свою річницю в січні на виставці Salon International de la Haute Horlogerie (SIHH). І незважаючи на запаморочливу ціну ручки Ultimate Serpent, вона вже знайшла свого нового власника, ім'я якого не розголошується.