Найдорожчий в світі спиннер від Caviar

Російська ювелірна фірма пропонує покупцям спиннер за 16 000 доларів, виконаний з чистого золота.

Чи купили б ви спиннер за 16 тисяч доларів? Так чи інакше, російська фірма Caviar, що спеціалізується на розкішній кастомізації смартфонів, оголосила про запуск в серію ряду дорогих «іграшок», і дорогоцінний спиннер виявився частиною химерної колекції. Само собою, настільки смілива дрібничка має солідний цінник.

При ціні в 999 000 рублів Caviar Spinner Full Gold встановив світовий рекорд в номінації найдорожчого спиннер. Втім, 100 грам чистого золота 750 проби дохідливо пояснюють такий цінник.

Серед менш навіжених варіантів можна відзначити модель Caviar Spinner Diamonds за 99 000 рублів, покритий золотом оздоблений діамантами в повній відповідності зі своєю назвою. Бажаючі ж поєднати розкіш з патріотизмом, можуть вибрати собі вертушку в кольорах російського прапора - Caviar Spinner Tricolor - всього за 15 000 рублів.

Ще одна пропозиція - Caviar Spinner Carbon, виготовлений з цинку з частковим карбоновим покриттям і вигравіруваним в центрі черепом. За запевненням продавців, метал «впливає на рівень тестостерону» у чоловіків.

Caviar, чи не вперше наступна світовим трендам в своїх творіннях (досить згадати iPhone 6S Pokemon Go), обіцяє перераховувати частину свого прибутку від продажів спиннер на благодійність.

Залиште Свій Коментар