Мрія тенісиста від Rare Pink

Обручка з рідкісним жовтим діамантом для дівчини, яка віддала своє серце спорту.

Хоча Енді Маррей не вдалося утримати завойований в минулому році титул чемпіона Вімблдону, він може підняти собі настрій, зробивши пропозицію своїй давній дівчині Кім Сирз. І у нас на прикметі є ідеальне кільце для такої заручин.

Дизайнерам Rare Pink вдалося створити першокласну кільце з яскравим двухкаратним жовтим діамантом, яке особливо до вподоби доведеться фанатам великого тенісу. Винятковою рідкості жовтий діамант, кольором нагадує тенісний м'яч, став центральним елементом кільця, ободок якого усипаний вишикувалися в ряд білими діамантами поменше.

Замовив таке кільце для дами свого серця Маррей, до сих пір не відомо: напередодні чемпіонату можливу зміну сімейного стану спортсмена цікавило журналістів мало не більше, ніж його очікування від турніру, але той відмовлявся коментувати всі питання про особисте життя.

Але які б не були його наміри, не залишається сумнівів в тому, що справа закінчиться весіллям, якщо на очі Маррею попадеться це розкішне кільце. Незвичайне дизайнерське рішення - діамантова дуга, що повторює малюнок на тенісному м'ячі - додає рідкісного яскраво-жовтому діаманту розміром в два карати схожість з головною емблемою цього спорту.

Платинове кільце також прикрашене білими діамантами загальною вагою 1, 5 карат. Рідкість центрального діаманта означає, що, якщо б кільце продавалося на аукціоні, воно могло б «заробити» близько 140 тисяч доларів.

Дизайн кільця належить лондонській ювелірній фірмі Rare Pink (з англ. «Рідкісний рожевий»), яка спеціалізується в створенні незвичайних обручок, вироблених з використанням кращих діамантів, які пройшли сертифікацію GIA (Геммологичеського Інституту Америки) і добутих соціально відповідальними компаніями.

Ювелірна фірма була названа в честь любові засновника компанії до рідкісних рожевим діамантам, і пристрасть ця настільки велика, що кожне виготовлене на замовлення каблучку вартістю понад 3 тисячі фунтів стерлінгів (5 Пробіг: 150 доларів) поставляється разом з безкоштовним рожевим діамантом, який може бути як встановлено в кільце, так і посланий окремо.

Залиште Свій Коментар