Колекція Cinta: срібло з порцеляною від Ceramic by AVA

Лаконічні і одночасно наповнені змістом підвіски, сережки, кільця родом з острова Балі обіграють бездоганну в своїй гармонійності форму трикутника.

Кераміка в цілому, як зокрема і фарфор, асоціюються в першу чергу зі старовинною посудом, витонченими статуетками і сувенірами, які роками стоять на полицях за склом. Однак Вікторія Афанасьєва - засновниця бренду Ceramic by Ava - побачила в цьому тендітному і ніжному матеріалі набагато більше: естетику і глибину, що ідеально підходять для втілення її ювелірних фантазій та ідей.

Молочно-білий відтінок чудово поєднується з холодним, м'яким блиском срібла і слухняно повторює будь-яку задану форму. В результаті ми можемо милуватися на різноманітні прикраси - кільця, сережки, підвіски, браслети, - які своїми руками створює Вікторія, і головним елементом яких незмінно залишається трикутник.

Про колекції Cinta

У культурі кожного народу існують свої власні традиції і символи. У більшості країн метод нанесення малюнка має глибокий сакральний сенс. Наприклад, в країнах Африканського континенту орнамент, нанесений на тіло під час спеціального ритуалу, переносив з реального життя в світ духів, захищав від негативного впливу і створював зв'язок з предками.

Надихнувшись подібними ритуалами, Ceramic by Ava втілює в життя ідею сакрального бодіарту, використовуючи свій традиційний матеріал - фарфор.
Назва колекції Cinta перекладається з індонезійського мови як «любов». Класичні трикутні орнаменти в цій колекції не випадково об'єднані цим словом. Так само як це сильне почуття об'єднує людей, прикраси серії Cinta немов пазл з ідеально співпадаючими формами, які з'єднуються один з одним, народжуючи нові унікальні пари.

Залиште Свій Коментар