Складні годинник Hysek Colossal Grande Complication

Нове творіння молодого швейцарського бренду Hysek дозволить поглянути під іншим кутом на ускладнення в годиннику.

У цьому році відзначається 20-річчя компанії Hysek, і 10-річний ювілей бренду в якості мануфактури. З моменту заснування компанії в 1997 році її творець - годинний дизайнер Йорган Хайсек - розробив безліч неймовірно складних механізмів для годин. При цьому кожне його творіння завжди відрізнялося витонченою і в той же час яскравою естетикою, що стала візитною карткою сміливого годинного бренду. Так і нові Colossal Grande Complication, представлені на виставці Baselworld в цьому році, не стали винятком.

Духовний спадкоємець Grand Complication Colosso, створених в 2007 році, Grande Complication володіють ефектним масивним корпусом і несуть в собі безліч технічних інновацій.

Перед вами один з найскладніших в світі вертикальних лінійних дисплеїв. Для створення годинника було потрібно 1080 компонентів і три роки копіткої і нелегкої праці майстрів. Один лише механізм калібру HW80 збирали 240 годин. Частота турбийона становить 4 Гц; балансове колесо зроблено з титану, а балансова пружина - зі спеціального сплаву під назвою PE4000.

Корпус Colossal Grande Complication з 18-каратного рожевого золота 44 міліметрів в ширину, 57 міліметрів в довжину і товщиною 18 міліметрів. Годинники мають вертикально орієнтованим дисплеєм, оснащеним роликами з цифрами, які приводилися в рух вертикально розташованими шестернями. На відміну від інших годин подібного роду, Grande Complication відображають час в 24-годинному форматі.

Під роликами, що показують час, розташована тривимірна місяць, яка є не тільки прикрасою, але і виконує пряму функція - служить індикатором місячних фаз. Зліва від місяця розташований індикатор часу іншого часового поясу, а праворуч - індикатор високосного року. Внизу на місці 6 годин знаходиться дисплей з обертовими циліндрами, що відображають день тижня, дату і місяць.

Обмежена серія Hysek Colossal Grande Complication включає всього 8 екземплярів, і ціна їх поки що не розкривається. Однак виробник підтвердив, що ця цифра не перевищить 700 000 доларів США.

Залиште Свій Коментар