Яскрава колекція Topkapi від Lydia Courteille

Для створення своєї нової колекції, просоченої духом Сходу, Лідія куртель вирушила в подорож у часі, щоб зануритися в світ Османської імперії XVI століття.

Сама ювелір говорить про себе як про поета, що розповідає дивовижні історії за допомогою коштовностей. І колекція Topkapi - не стала винятком: пронизана відсилання до історії, архітектури та, одночасно, виконана в дусі Лідії куртель, з використанням найкрасивіших і яскравих дорогоцінних каменів.

Назва колекції Topkapi куртель запозичила головного палацу Османської імперії Топкапи, щоб висловити свою любов до Стамбулу або Константинополю, як називався цей місто за часів правління Сулеймана I Пишного. І яскраві прикраси, інкрустовані чудовими різнокольоровими дорогоцінними каменями якнайкраще передають всю багатогранність і різноманітність далекого Сходу.

Великі мерехтливі опали, соковиті червоні рубіни і шпінель, шляхетні сині сапфіри і сліпучі зелені цаворіти шикуються один за іншим, розповідаючи історію кохання між Сулейманом I і його наложницею (і згодом законною дружиною) Роксоланою (Анастасією Лісовської), яка завоювала серце султана.

Квіткові мотиви в сережках, кольє, тіарі і інших прикрасах натякають на глибоку чуттєвість і пристрасність Роксолани. Ще не розкрилися бутони таять в собі заборонені таємниці, майже нашіптуючи їх в тиші. Хитромудрі візерунки і вигини дорогоцінного металу відводять за собою, не даючи відірватися від плавних і витончених ліній. Чорне родованим золото приглушують буйство фарб, фонтанами б'є з кожного прикраси.

Неймовірно спокусливі еклектичні коштовності Лідії куртель завоювали шанувальників по всьому світу. І, судячи з невичерпної фантазії ювеліра, попереду нас чекає ще безліч захоплюючих подорожей і історій.

Залиште Свій Коментар