4 рідкісних червоних діаманта Rio Tinto

Щороку невелика колекція обраних діамантів виставляється на закритому тендері Argyle Pink Diamonds Tender.

В цілому в цьому році на продаж було виставлено 65 дорогоцінних каменів. П'ять найкращих діамантів Rio Tinto охрестили «героями» заходи і дали їм милозвучні імена, щоб підкреслити їх почесне місце в пантеоні найвидатніших діамантів планети. Так як виставка була організована спільно з компанією Australian Ballet, то і імена прийшли зі світу балету.

Загальна вага діамантів, запропонованих на тендері, склав 44, 14 карата. Камені були здобуті в шахті Аргайл, розташованої в Західній Австралії та належить Rio Tinto, і є кращими зразками червоних і рожевих діамантів, здобутих компанією в цьому році.

Червоні діаманти «фантазійного» кольору настільки рідкісні, що щорічно Rio Tinto виставляє на продаж не більше 4 каменів. І цього цілком достатньо, так як ціна навіть одного каменю нерідко перевищує 1 мільйон доларів за карат.

Ця колекція - одна з найпрекрасніших в історії Argyle Pink Diamonds Tender. В цьому році ми як завжди віддаємо данину поваги унікальної шахті, яка щороку дарує нам одні з найбажаніших каменів у світі. Алан Дейвіс, керівник підрозділу Rio Tinto по діамантах і мінералів

Ось як Rio Tinto охрестили кращі знахідки 2015 року:

Argyle Prima

Червоний «фантазійний» діамант грушоподібної ограновування вагою 1, 2 карата, що відрізняється унікальним поєднанням форми, розміру, кольору і чистоти.

Argyle Aurora

Овальний червоний «фантазійний» діамант вагою 1, 47 карата, названий на честь принцеси Аврори з балету «Спляча красуня».

Argyle Allegro

Червоний «фантазійний» діамант ограновування «радіант» вагою 0, 79 карата. Його ім'я як не можна краще підкреслює аналогію між грою кольору на гранях каменю і відомим балетним па.

Argyle Spectre

«Фантазійний» діамант пурпурно-рожевого відтінку вагою 1, 93 карата в огранювання «щит». Енергійні риси і насичений колір цього каменю нагадали ювелірам балет «Привид Троянди».

Argyle Élevé

Яскраво-рожевий «фантазійний» діамант в огранювання «смарагд» вагою 1, 44 карата, названий на честь балетного па Ельовіт: як балерина спрямовується вгору з положення деміфологізовані пліє, так і ідеальні прямі лінії смарагдового огранювання утворюють єдиний геометричний малюнок.

Вважається, що червоні діаманти, формуючись в земній корі, набувають характерний відтінок через порушення в молекулярній структурі. Це ключова відмінність від інших кольорових діамантів, в яких колір обумовлений наявністю домішок. Так, невеликі кількості бору будуть давати каменю блакитне забарвлення, а азоту - жовтувату.

Тендер Argyle Pink Diamonds Tender завершиться 21 жовтня 2015 року.

Залиште Свій Коментар