Дорогоцінні «Елементи» Віктора Тузлукова

Всесвітньо відомий огранщик Віктор Тузлуков працює над новою колекцією авторських дизайнів огранених каменів під назвою «Елементи».

Колекція буде представлена ​​п'ятьма каменями, кожен з яких підтверджено однієї зі стихій: повітря, вода, вогонь, земля, ефір. Кожен камінь символічно зіставлений одному з органів почуттів, що ясно читається в іменах каменів і описах до них. На даний момент колекція «Елементи» Віктора Тузлукова представлена ​​чотирма каменями. П'ятий камінь знаходиться на стадії розробки. Повністю колекція буде представлена в галереї Гранада в рамках виставки в Тусоні (штат Арізона, США) на початку лютого 2017р.

Aroma of the Earth / Аромат Землі (Земля)

Як пахне земля?
Наше перше й останнє пристановище; основа, що дає нескінченний потенціал зростання; благодатне середовище, яка живить крихітне насіння майбутніх великих досягнень? Як вловити в цьому складному ароматі відтінки материнської турботи, батькового напуття і всеосяжної, нескінченної любові ..?

Відчуй аромат Землі. Згадай про рідну домівку.

Echo of the Infinity / Ехо нескінченності (Ефір).

Важко почути Тиша.
Так виникає в просторі невловимий трепет - чи не звук, але передчуття Звуку, не образ, але його Сутність. Так пронизує нас всепроникна, всенаповнюючим Гармонія, омиваючи нашу свідомість м'якими коливаннями ефіру. Що є Велика пустота - Присутність або відсутність? Що є саме Життя?

Рідко вдається почути Тиша. Луною безмежності звучить в нас музика далеких світів.

Look of the Flame / Погляд полум'я (Вогонь).

Нам подобається дивитися на вогонь.
У ньому не буває сталості, кожну мить в його неповторній грі здається вічністю ... Нам подобається бути володарем Вічності, милуючись відблисками стрімко імен тисячоліть, створенням і руйнуванням багатьох Всесвітів.

Ми любимо дивитися на Вогонь. І, звичайно, не помічаємо відповідного погляду ...

Taste of the Depht / Смак глибини (Вода).

Ми не помічаємо смаку води.

Наше око не виділяє окремі кольори в синтетичному сонячному світлі. Чи можна розкласти на смакові складові іскорку росинки або глибину океану? Сіль досвіду, пряна гострота спогадів, гірчинка розставань і - солодкість таємниці ... Чи завжди втрачається яскравість сприйняття окремих складових з наближенням до синтезу?

Пам'ятай про смак Глибини. Не випускай конкретне, думаючи про загальне.