Еволюція обручки

Пропонуємо поглянути на те, як під впливом моди і популярних стилів змінювався зовнішній вигляд обручок протягом останнього століття.

Сайт Mode випустив коротке відео розповідає про те, як змінилися заручні (або, як і ще називають, помолвочние) кільця за минуле століття, починаючи з 1910 і закінчуючи 2010 роком. Пропонуємо промчати крізь час і познайомитися з цікавою історією незмінного символу любові.

1910-і

Класичне скромне кільце з солітером, закріпленим шістьма Крапане було в моді на початку минулого століття. Діамант старої європейської огранки оправлений в жовте золото.

1920-і

Мереживний стиль і «біле на білому» стає головним трендом едвардіанської епохи. Круглий діамант старої європейської огранки встановлений в ажурну основу з платини разом з іншими круглими діамантами меншого розміру.

1930-і

Плавне геометрія очікувано добирається і до обручок в епоху ар-деко. В цей час огранювання круглих діамантів максимально наближається до своєї сучасної версії. Оправою все так же служить білосніжна платина, оформлена ажурними мотивами і додатковими маленькими діамантами.

1940-і

На вершину популярності піднімається біле золото, прекрасно поєднуючись з філігранним оформленням кілець в стилі старої едвардіанської епохи. На фото - круглий діамант все тієї ж класичної європейської огранки, оправлений в 18-каратне золото.

1950-і

П'ятдесяті стали часом змін: як металу все частіше стали використовувати жовте і рожеве золото, а розмір самих прикрас істотно виріс. Перед вами масивне кільце з 14-каратного жовтого золота з круглим солітером європейської огранки.

1960-і

Настав період експериментів з формами дорогоцінних каменів. Все частіше стали використовувати смарагдову огранювання, грушоподібної, серцеподібну і форму «маркіза». Перевага знову віддається платині. Всі ці тренди прекрасно видно на прикладі платинового кільця з єдиним діамантом смарагдового огранювання.

1970-і

Уми романтичних натур захопило золото в будь-якому його прояві, і чим більше - тим краще. Експерименти з формами діамантів тривають, а на пальці дівчат в парі з Помолвочное кільцями все частіше з'являються «женільние» кільця (в Росії саме їх часто називають обручками).

На фото - широке кільце з жовтого золота з діамантом огранки «маркіза» і розсипом маленьких круглих діамантів.

1980-і

У весільній моді панують солітери, оформлені з двох сторін невеликими діамантами ограновування «багет». Прекрасний приклад - тонке платинове кільце з центральним круглим діамантом і двома прямокутними «багетами».

1990-і

Слава добирається і до квадратних форм ограновування, зокрема популярної стає «радіант», компанію якому найчастіше складають ще два трикутних діаманта з боків від нього. Як і у випадку з кільцем на фото - фаворитом серед дорогоцінних металів стає біле золото, ідеально доповнює блискучу композицію.

2000-і

Ще одна ефектна огранювання, яка все частіше використовується в обручках, носить зворушливе назву «принцеса». Ободок кільця, як на фото, може бути додатково інкрустований круглими діамантами, а в якості металу використовується біле золото або платина.

2010-і

Нинішнє десятиліття стало періодом кілець в стилі «гало» і кольорових діамантів. Живий приклад - кільце на фото з великим жовтим діамантом огранки «кушон» в оточенні безбарвних діамантів, які так інкрустовані в ободок кільця. Метал - платина.

Пропонуємо подивитися оригінальне відео, щоб детальніше ознайомитися з кожним з представлених кілець. І, звичайно, не можемо не запитати: а який стиль вам подобається найбільше?

Залиште Свій Коментар