Butani: втілення східної розкоші

Якщо з дитинства колекціонувати діаманти під чуйним наглядом батька, то це лише питання часу, коли сімейний бізнес з продажу дорогоцінних каменів стане метою в житті.

Уже майже 40 років Бапу Бутані займається постачанням дорогоцінних каменів і виробництвом ювелірних прикрас для своїх клієнтів на Близькому Сході, в Росії і рідному Гонконзі. І ось недавно його сини, близнюки Мукеш і Манодж Бутані, вже возмужавшие і мають власні сім'ї, взяли амбітне рішення перетворити сімейний бізнес батька в відомий міжнародний бренд. Вони вже відкрили два бутіка в Макао, а на початку цього року до них додався ще один магазин, розташований в знаменитому гонконгському готелі Peninsula.

Унікальні прикраси Butani воістину сяють розкішшю: «полотна» з безбарвних діамантів на кільцях і кольє щедро прикрашені яскравими жовтими діамантами. На окрему увагу заслуговує потрійне кольє, яке можна також носити в один або в два ряди, насолоджуючись грою діамантів різної форми огранювання.

Для виробництва ювелірних прикрас Butani співпрацює з командою дизайнерів з Мілана. «Ми творимо з чистого аркуша, і не ставимо перед собою ніяких обмежень», - розповідає Манодж. - «Нам подобається експериментувати з формами оправи та видами ограновування».

Як і будь-який поважаючий себе міжнародний бренд, Butani випускає крім окремих прикрас і цілі колекції. Одна з таких колекцій - Metropolitan, що складається з енергійних, прямолінійних прикрас, які можна носити і вдень, і ввечері. Кільця і ​​браслети легко комбінуються один з одним. На окрему увагу заслуговує прикрашений діамантами золотий браслет Spring, гнучкий і рухливий як відома дитяча іграшка-пружинка.

Залиште Свій Коментар