Дорогоцінні очки від іранської художниці Авіш Хебрезадех

Літо настане ще не скоро, але, поки триває зима, ви можете зігрітися, представляючи себе загоряють в цих прикрашених самоцвітами сонцезахисних окулярах.

У цих окулярах, випущених обмеженою серією LGR за сприяння Elisabetta Cipriani Gallery, вам навряд чи вдасться злитися з натовпом. У той же час, творці цих сонцезахисних окулярів міркують про те, що кожен з нас ховає частинку себе за маскою.

Наше життя - це маска, навіть для нас самих. Вона невидима, її не можна помацати, але вона завжди тут. Ми глум, передражнювати, видозмінює нашу маску, коли спілкуємося з оточуючими. Авіш Хебрезадех

Доступні в трьох різних стилях окуляри можна придбати в Elisabetta Cipriani Gallery в Лондоні. Перша модель прикрашена витонченою бабкою з позолоченого срібла і емалі, в той час як дві золоті метелики распростёрлі свої крила по лінз другої пари. А ящірка і цвіркун, з емалі і чорних діамантів, деруться по оправі третьої - і останньої - моделі.

Всього було виготовлено всього по 25 пар окулярів в кожному стилі - і кожна з них пронумерована та підписана автографом авторки.

Італійський бренд сонцезахисних окулярів LGR славиться своїми ергономічними оправами, що виготовляються зі зносостійких матеріалів, і лінзами з загартованого мінерального скла.

Народжена в Тегерані Авіш вивчала в різний час філософію, фотографію, образотворчі мистецтва і математику в США, Італії та Ірані. Вона виграла кілька нагород за свої картини, малюнки та анімаційні фільми, а тепер живе і працює в Вашингтоні і Римі.

Залиште Свій Коментар