Екстравагантні кільця McCaul Goldsmiths

Колекція унікальних виготовлених вручну кілець лондонській ювелірної фірми McCaul Goldsmiths.

Брати Девід і Беррі Маккоул виготовляють на замовлення чудові прикраси, кожне з яких проектується і виробляється в їх ательє Exmouth Market, Клеркенуелл. Їх чергова робота - коктейльні кільця Carve, спрацьовані з золота і прикрашені дорогоцінними каменями неймовірної краси і кольору.

Беррі Маккоул пояснює, що, будучи золотих справ майстрами класичної школи, брати прагнуть максимально розкрити потенціал лінії і форми, відштовхуючись від унікальних властивостей металів. Їх коштовності повторюють контури тіла свого носія - кільця витончено обвивають палець, а сережки вторять формі губ.

Використовуючи комбінацію традиційних та новаторських ювелірних прийомів, брати Маккоул створюють прикраси, які виглядають так, немов виткані з повітря, але насправді володіють незвичайною міцністю. У своїй лондонській майстерні, де вони працюють останні п'ять років, обладнання столітньої давності сусідить з останніми напрацюваннями в ювелірній науці.

Описуючи колекцію Carve, Беррі каже: «[Вона] стала для нас експериментом з новими прийомами - кожна прикраса виготовлено вручну, але говорить на одному з іншими мовою: асиметрія, плавні лінії, нечітка грань між кільцем і його оточенням».

Він додає, що нові кільця виглядають немов би живими, що підкреслюється контрастом великих симетричних самоцвітів зі стрімкими вигинами золота. «Це не кільця на кожен день, а, скоріше, безсоромно екстравагантні скарби».

Прикраси McCaul Goldsmiths були представлені на Goldsmiths 'Fair в жовтні 2014 року.

Окремо хотілося б відзначити ще одну ефектну колекцію коктейльних кілець з розкішними дорогоцінним камінням від Лоуренса Баумер.

Кільце McCaul Goldsmiths з золота з аквамарином огранки «Маркіза»

Кільце McCaul Goldsmiths з золота з турмаліном індіголітом і діамантами

Кільце McCaul Goldsmiths з золота з опалом

Кільце McCaul Goldsmiths з золота з рубеллита

Залиште Свій Коментар