Золотий Годзилла

Ginza Tanaka відтворили легендарного кіномонстр з чистого золота, і його вартість склала 1, 5 мільйона доларів.

Здавалося б, зовсім недавно ми чули про відлитими з чистого золота масці Дарта Вейдера, яку японський ювелірний бренд Ginza Tanaka виготовив не для продажу, але в якості експоната для щорічної виставки Tokyo Disney Expo. Але ексцентрична команда завжди сповнена енергії і створила таку зірку екрану з чистого золота - Годзіллу, який відсвяткував в 2014 році свій 60-річний ювілей.

На відміну від золотої репліки культової маски антагоніста «Зоряних Воєн», золота фігурка Годзілли, висотою 24 сантиметри і вагою 15 кілограм, була виставлена ​​на продаж. Втім, вартість золотого Годзілли склала ні багато - ні мало 150 мільйонів ієн, або приблизно 1, 5 мільйона доларів. Гігантська рептилія з чистого золота була виставлена ​​на продаж 20 липня 2014 року і на момент написання матеріалу продана була.

Статуетка була спроектована за образом і подобою Годзілли з фільму «Годзилла проти Біолланте» 1989 року. Втім, не обійшлося і без деяких нововведень щодо моделі головного кіноящера: дизайнери додали Годзіллу м'язів, відполірували нігті, ікла і плавники. Ювеліри також підкреслили, що працювали над створенням фігурки разом з Койті Кавакіта - директором зі спецефектів в деяких фільмах про Годзіллу.

Перед тим, як занудьгувати в очікуванні навіженого мільйонера, який захотів би дати притулок рептилію в своєму особняку, золотий Годзилла відправився в тур по країні. З 29 по 30 липня фігурка знаходилася на виставці G Haku Godzilla в комплексі Hikarie в районі Токіо Сібуя.

Потім Годзилла помчав у флагманський магазин Ginza Tanaka в торговому кварталі Гіндза, де навіював на відвідувачів побожний жах аж до 10 серпня. Потім дорогоцінний Годзилла покинув межі Токіо і побував в універсальному магазині Abe no Harukasu Kintetsu в Осаці, де зупинився з 14 по 24 серпня. Слідом він зробив нетривалий тур по магазинах Ginza Tanaka по всій Японії.

День народження Годзілли святкувався, звичайно, не тільки в Японії: Голлівуд, наприклад, відзначив ювілей найбільшого кінолиходія випуском нового фільму про Годзіллу; режисером картини виступив Гарет Едвардс. Світова прем'єра відбулася 25 липня 2014 року, так що виставити Годзіллу з чистого золота на продаж прямо перед прем'єрою блокбастера було хорошим ходом.