iPhone 6 із золотою іконою «Свята Трійця»

Caviar поповнила свою колекцію Credo смартфоном iPhone 6 c вигравіруваним на зворотному боці і покритої золотом іконою Андрія Рубльова

У зв'язку зі зміною законодавства, Caviar більше не може розміщувати зображення Володимира Путіна на кастомізованих ними телефонах. Тому щоб підтримати попит на свою продукцію з боку російської клієнтури, компанія запропонувала нову модель смартфона iPhone 6 - на цей раз з оформленням на православну тему.

Телефон Caviar iPhone 6 Credo Trinita (в переклад з італійської Trinita означає «Трійця») прикрашений знаменитим шедевром Андрія Рубльова - іконою «Свята Трійця». Це один з найбільших символів православної церкви, створений на початку XV століття. На іконі зображені святі стовпи християнства: віра, єдність і всепрощаюча любов.

Гравірування на задній панелі виконана за допомогою спеціальної Волюметричне техніки. До пристрою додається розкішна лакована дерев'яна коробка, мешкаючи зсередини чорним оксамитом. Телефон обладнаний 128 Гб внутрішньої пам'яті, в комплекті також йдуть USB-кабель, зарядний пристрій, навушники, гарантія та сертифікат відповідності від Caviar.

iPhone 6 Credo Trinita - це перша розробка компанії з релігійною тематикою. Caviar також планує розширити свою колекцію телефонами, орієнтованими на інші конфесії. Модель Credo Trinita коштує 157 тисяч рублів (приблизно 3128 доларів).