Ностальгічні прикраси родом з дитинства

Найяскравіші дитячі спогади, від старомодних нині солодощів до аркадной відеоігри Pac-Man, перетворилися в висококласні ювелірні прикраси.

Лондонський ювелірний дизайнер Кора Шибані відлила свою ностальгію в золотом кільці Ice Cream, яке викликає в пам'яті спогади про пляжах і ріжках морозива, якими ми боролися зі спекою влітку, здавався тоді нескінченним. Ще одна прикраса на кулінарну тематику, кільце Strawberries and Cream, виконано в впізнаваною формі яскравого округлого з отвором в середині желе.

Інший дизайнер з Лондона, Тесса Пакард, у своїй колекції Fat Free також згадує найсмачніші моменти свого дитинства, пропонуючи ювелірні інтерпретації своїх улюблених розважних солодощів - цукерок «яєчня» і Брайтонских льодяників.

Сережки-яєчні і кільце-льодяник від Теси Пакард

Нехай йому не змагатися з сучасними іграми ні в достовірності графіки, ні в технічній складності, але сердець тих з нас, хто виріс в 1980-е, завжди буде милий легендарний «Пакман». Поїдає жовті точки персонаж був відтворений в незвично розкішної формі дизайнером з Нью-Йорка Парул Кукі Сет.

Кільце Pac-Man для її бренду Parulina є вишукану комбінацію діамантів, синіх сапфірів і білого корала.

Франческа Грима в витончених прикрасах своєї колекції Invaders пропонує романтизовану інтерпретацію образів цифрових героїв епохи 8-бітних відеоігор. Хто б міг подумати, що одного разу зображення з популярних аркадних ігор будуть викладати з рожевих сапфірів огранки «принцеса» і відливати в 18-каратном золоті, як це зробила Франческа для створення намиста Invader II?

Тео Феннел в своєму кільці Over the Rainbow - останньому творінні лондонського ювелірного дизайнера в його лінійці химерних кілець з відкидною кришкою - обігрує ірландське повір'я, згідно з яким на кінці веселки можна знайти горщик золота.

Легенда, століттями весело дітей, оживає в цьому кільці з вручну намальованою веселкою під куполом з гірського кришталю, який відкидається, щоб відкрити дорогу до мініатюрного горщику, повного золотих монет. Дві дерев'яні дверцята на бічних гранях кільця також відкриваються, щоб представити погляду вручну емальовані панорами середньовічних містечок.

Залиште Свій Коментар