Ностальгічні прикраси родом з дитинства

Найяскравіші дитячі спогади, від старомодних нині солодощів до аркадной відеоігри Pac-Man, перетворилися в висококласні ювелірні прикраси.

Лондонський ювелірний дизайнер Кора Шибані відлила свою ностальгію в золотом кільці Ice Cream, яке викликає в пам'яті спогади про пляжах і ріжках морозива, якими ми боролися зі спекою влітку, здавався тоді нескінченним. Ще одна прикраса на кулінарну тематику, кільце Strawberries and Cream, виконано в впізнаваною формі яскравого округлого з отвором в середині желе.

Інший дизайнер з Лондона, Тесса Пакард, у своїй колекції Fat Free також згадує найсмачніші моменти свого дитинства, пропонуючи ювелірні інтерпретації своїх улюблених розважних солодощів - цукерок «яєчня» і Брайтонских льодяників.

Сережки-яєчні і кільце-льодяник від Теси Пакард

Нехай йому не змагатися з сучасними іграми ні в достовірності графіки, ні в технічній складності, але сердець тих з нас, хто виріс в 1980-е, завжди буде милий легендарний «Пакман». Поїдає жовті точки персонаж був відтворений в незвично розкішної формі дизайнером з Нью-Йорка Парул Кукі Сет.

Кільце Pac-Man для її бренду Parulina є вишукану комбінацію діамантів, синіх сапфірів і білого корала.

Франческа Грима в витончених прикрасах своєї колекції Invaders пропонує романтизовану інтерпретацію образів цифрових героїв епохи 8-бітних відеоігор. Хто б міг подумати, що одного разу зображення з популярних аркадних ігор будуть викладати з рожевих сапфірів огранки «принцеса» і відливати в 18-каратном золоті, як це зробила Франческа для створення намиста Invader II?

Тео Феннел в своєму кільці Over the Rainbow - останньому творінні лондонського ювелірного дизайнера в його лінійці химерних кілець з відкидною кришкою - обігрує ірландське повір'я, згідно з яким на кінці веселки можна знайти горщик золота.

Легенда, століттями весело дітей, оживає в цьому кільці з вручну намальованою веселкою під куполом з гірського кришталю, який відкидається, щоб відкрити дорогу до мініатюрного горщику, повного золотих монет. Дві дерев'яні дверцята на бічних гранях кільця також відкриваються, щоб представити погляду вручну емальовані панорами середньовічних містечок.