Дивовижні кольорові діаманти

Чистота і прозорість, які так цінуються в класичних безбарвних діамантах, відходять на другий план, коли справа доходить до кольорових фантазійних каменів.

Для безбарвних діамантів огранювання, найбільш вигідно представляє гру світла, є ключовою характеристикою, в той час як для кольорових діамантів головним завданням огранки є демонстрація глибини і якості кольору. В цьому випадку ювеліри намагаються максимально виділити відтінок каменю, і саме тому огранювання кольорових каменів нерідко відрізняється наявністю великих окремих граней. Чистота кольорових каменів також не сильно турбує справжніх цінителів, головне, щоб включення не заважали милуватися кольором діаманта.

Американський Гемологічний Інститут GIA розробив систему класифікації кольорових діамантів, і в даний час вона є за замовчуванням світовим стандартом. У неї входять три параметра: відтінок, тон і насиченість кольору. Перша характеристика визначається кольором діаманта, тон залежить від яскравості кольору, а насиченість відповідає глибині кольору.

Кожен кольоровий діамант можна віднести до одного з 27 типів відтінків, які зазвичай позначаються подвійними словами, наприклад, «оранжево-жовтий» або «бузково-синій». Тон і насиченість кольору, як правило, описуються словосполученнями: фантазійний легкий, фантазійний яскравий, фантазійний глибокий і іншими. Відмінності в інтенсивності кольору легко побачити, порівнявши жовтий діамант на обручці від Boodles c жовто-помаранчевим діамантом Boghossian з колекції Kissing Diamonds.

Як правило, діаманти з більш глибоким і насиченим кольором представляють велику цінність, в той час як камені більше світлих кольорів прекрасно підходять для повітряних романтичних прикрас, особливо в поєднанні з платиною і білим золотом.

Краса і рідкість кольорових діамантів робить їх бажаним поповненням для будь-якої колекції, однак через захмарних цін далеко не кожен може дозволити собі таку розкіш. Погодьтеся, що від кільця з яскравим фантазійним бузково-рожевим діамантом від Graff, оточеним витончено ограновані безбарвними діамантами, дуже важко відірвати погляд.

Тому якщо вам дозволяє бюджет, то завдяки найширшої палітрі кольорових діамантів, ви можете стати володарем свій своєю неповторною веселки.

Залиште Свій Коментар