Найменші дорогоцінні шахи

Сміливі творці завжди намагалися виділитися, створюючи щось най-най. Сол Найт вирішив створити найменший шаховий набір з золота і срібла.

Цілком очікувано, індустрія розкоші, звична до діамантовим суконь і золотим бренді, благоволить незвичайним шаховим наборам - Hermès пропонує покупцям шахи з червоного дерева за 20 700 доларів, а в каталозі Ferrari можна знайти шаховий набір з вуглецевого волокна за 2025 доларів, але зовсім вже нестандартний варіант пропонує ювелір Сол Найт за скромні 3945 доларів.

З 18-каратного жовтого золота і чистого срібла дизайнер Сол Найт виготовив найменший у світі шаховий набір. Дошка настільки мала, що ледь перевищує розмір монетки в 25 центів.

Шахова дошка ручної роботи виготовлена ​​зі срібла і прикрашена емаллю з синіх і білих квадратів. Кожна шахова фігура набору була виготовлена ​​також вручну. Дизайнер стверджує, що набір прикрашений дорогоцінним камінням. Правда, судячи з фотографій, ні золото, ні срібло не було покрито родієм, а шкода - такий практичний прийом міг би істотно спростити догляд за настільки крихким виробом.

Шахи в даний момент виставлені на продаж на Etsy і можуть бути відправлені з США в будь-яку країну світу.

Якщо ж ви не звикли мислити в малих масштабах, то з радістю пропонуємо вам познайомитися з найбільшою золотою монетою або, наприклад, захопитися найбільшим турмаліном Параїба.

Залиште Свій Коментар