Доміно з чистого золота

Навіть така, здавалося б, проста і відома гра, як доміно, здатна справити незабутнє враження, якщо «кісточки» в руках гравців будуть із золота і діамантів.

Настільні ігри - неймовірно популярні по всьому світу. І, природно, знаходяться ентузіасти, які бажають урізноманітнити давно знайоме заняття. Так, наприклад, деякі ювелірні та дизайнерські компанії прагнуть одягнути все в дорогоцінний метал, адже навіть найпростіший гральний кубик, будучи покритим золотом, стане об'єктом захоплення і ще одним доказом спроможності свого власника.

Ми вже розповідали про декількох шахових наборах, які стали справжніми витворами ювелірного мистецтва з захмарними цінниками. Ось, наприклад, шахи за 370 000 доларів з 1, 2 кг золота і майже 5000 діамантів. Або шахи MS Rau Antiques за 1, 65 мільйона доларів, за допомогою яких можна не тільки грати, але і познайомитися з історією битви при Иссе, що сталася більше 2300 років тому між Олександром Македонським (Великим) і царем Дарієм III. Однак німецька компанія Lieb Manufaktur пішла іншим шляхом і об'єктом для своєї творчості вибрала не шахи і навіть не шашки, а доміно.

Lieb Manufaktur запропонувала продукт, гідний найзаможніших гравців. 28 «кісточок» виконані з чистого 18-каратного золота загальною вагою 2, 4 кг і інкрустовані 168 блискучими діамантами. І майбутній покупець може бути впевнений в бездоганній якості кожної деталі - від огранки дорогоцінних каменів до неймовірної коробки з натурального мармуру - разом з настільки унікальним придбанням власник отримує сертифікат з сургучною печаткою. Вартість у такого виробу відповідає статусу - 153 000 доларів, що робить цей набір доміно найдорожчим в світі.

Можливо, хтось вирішить поставитися до такої покупки як до вдалого вкладення грошей, а хтось - як до способу самовираження. Варто відзначити, що Lieb Manufaktur передбачила два варіанти свого творіння: Vumido і Donum. Перший представляє повний набір з 28 «кісточок», а другий - 1 «кісточку» доміно, яка, звичайно, теж виконана з цілого шматка 18-каратного золота і прикрашена діамантами. Таким, чином, зовсім не обов'язково ставати завзятим гравцем в доміно, щоб отримати воістину ексклюзивний сувенір, який здатний зберігатися в родині багато поколінь.

Залиште Свій Коментар