Стильні золоті окуляри Flamel від Zilli

Модний будинок Zilli, що спеціалізується в області чоловічої моди, випустив сонцезахисні окуляри з чистого золота.

Модний будинок Zilli вперше заявив про себе в індустрії розкоші, коли випустив колекцію шкіряних курток преміум-класу. Таким чином, французький бренд не тільки став піонером у виробництві розкішних шкіряних курток, а й став одним з небагатьох будинків моди, що спеціалізуються виключно на чоловічу моду.

Zilli не зупинився на куртках, але залишився вірним орієнтації на чоловічу аудиторію. Це добре ілюструє остання новинка компанії - пара стильних сонцезахисних окулярів з чистого золота під назвою Flamel.

Повні витонченості окуляри Flamel з'явилися на світло в Японії завдяки змішанню творчої думки і високих технологій. Всього жменька японських майстерень спеціалізується на виготовленні окулярів такої високої якості. При виробництві оправи окулярів крихітні самородки 18-каратного золота «імплантують» в каркас з жовтого або білого золота. Потім на зовнішню сторону дужки прикріплюється невелика чорна керамічна пластина з логотипом Zilli. Компанія з гордістю відзначає, що це перші очки, в яких одночасно використані золоті і чорні керамічні елементи.

Внутрішні сторони дужок частково покриті ацетатом целюлози (міцним термостійким полімером), відполірованим вручну для створення картатого орнаменту. Нижня частина оправи забарвлена ​​в тон червоного дерева - червоний і глибокий чорний кольори.

Але стильний зовнішній вигляд - не єдиний козир цих сонцезахисних окулярів: вони також можуть похвалитися багатошаровими поляризованими лінзами з покриттям проти відблисків зовні і зсередини і водовідштовхувальним шаром, також службовцям як UVA / UVB-фільтр, який поглинає довгі і середні ультрафіолетові хвилі. Покупці можуть вибрати колір лінз: коричневий або темно-сірий. Всі гвинтики і гайки виготовлені вручну з чистого золота.

Крім сонцезахисних окулярів доступна також модифікація з коригуючими лінзами. Кожна з двох моделей була випущена обмеженим виданням по 50 примірників. Продажі золотих очок Flamel стартували в березні цього року в кількох магазинах Zilli.

Залиште Свій Коментар