Поповнення в колекції Precious and Poetic від Nadia Morgenthaler

Напередодні свят Надя Моргенталер випустила серію нових прикрас для колекції Precious and Poetic.

Талановитий дизайнер зі Швейцарії, Надя Моргенталер запустила власний бренд майже 2 роки тому і з тих пір не перестає захоплювати світ ювелірного мистецтва своїми вишуканими прикрасами.

У виробах від Nadia Morgenthaler витончено поєднуються благородна естетика і чудова техніка виконання. Жіночні і при цьому сучасні прикраси стануть відмінним доповненням до туалету справжньою леді, завдяки плавним лініям і м'яким кольорам. При цьому Надя не боїться використовувати нестандартні огранки і незвичайні форми. Так, в нових прикрасах аристократичний перли, що переливається цілою гамою відтінків від ніжно-рожевого до золотого, дозволив створити воістину повітряне поетичне настрій на тлі затемненій оправи з благородних металів.

Прикраси Наді можна побачити в її фірмовому виставковому залі в Женеві, де дизайнер проводить останні дні перед переїздом на нове місце в 2016 році. Представляємо вам ексклюзивний огляд деяких з прикрас.

Щоб нанести на цей кулон 746 діамантів, 114 натуральних перлин і зібрати воєдино 3960 металевих ланок майстрам знадобилося 310 годин. Іншим прикладом витонченої дизайнерської думки є повітряні сережки-шандельери з 722 діамантами і 6 місячними камінням загальною вагою 33, 52 карата. Це результат 180 годин кропіткої роботи.

Шпінель явно займає почесне місце в новій колекції. Витончене рішення використано в одному з кілець: холодний колір шпінелі м'яко збалансований блискучою рожевої перлиною. Інша кільце прикрашено в центрі розкішної шпинелью вагою 10, 22 карата, оточеній акцентами з діамантів і білого перлів.

Всі нові вироби бренду можна знайти в нью-йоркській FD Gallery. Крім того, колекція доступна в фірмовому шоу-румі Nadia Morgenthaler в Женеві.

Залиште Свій Коментар