Ренесанс романтики в новій колекції обручок Buccellati Romanza

Buccellati представив свою нову колекцію весільних коштовностей, виконаних зі знайомим багатьом італійським майстерністю.

Romanza - це перша колекція, над дизайном якого трудився творчий тандем батька і доньки - Андреа і Лукреції Буччеллаті (Лукреція не так давно стала першим дизайнером-жінкою в багаторічній історії ювелірного дому).

При виготовленні обручок майстра Buccellati застосували весь спектр своїх традиційних прийомів, включивши в дизайн кілець пористий орнамент, що нагадує структуру тюлевою тканини фати, мереживні деталі і знамениту гравіювання «рігате» - паралельні лінії, вирізані в золотій поверхні так, що вийшов візерунок нагадує шовк. Вивірені нитки діамантових мережив прикрашені центральним каменем (або трьома діамантами відразу) - фінальна чарівна іскра в блискучому пишноті кільця.

Кожна прикраса колекції - кульмінація незліченних годин безперервних праць скрупульозних італійських ювелірів, що використовують належать Buccellati техніки обробки дорогоцінних металів і каменів.

У колекцію увійшло вісім різних дизайнів кілець, кожен з яких був натхненний культовими леді в європейській літературі. У їх числі дружина короля Артура Гвиневра, амазонка Антиопа, «володарка помислів» Данте Аліг'єрі Беатріче, Шарлотта з роману Гете «Виборче спорідненість», Титания з «Сона в літню ніч» і Брадаманта - жінка-лицар, героїня поем Лодовіко Аріосто.

Повна колекція обручок Buccellati Romanza буде доступна виключно в бутиках ювелірного дому в США, Європі та Азії з кінця 2014 року.

Залиште Свій Коментар