Колекція обручок 1888 Master Diamonds від De Beers

Від жовтого, рожевого і синього до повністю прозорого - тільки самі бездоганні камені стали частиною цих чудових обручок.

Кільця De Beers, блискучі різнокольоровими діамантами, мабуть, можна назвати справжнім витвором мистецтва. Вироби входять в колекцію 1888 Master Diamonds, віддаючи данину неперевершеному майстерності обробки діамантів, яким De Beers славляться вже більше 125 років.

Компанія, яку іноді називають ювеліри Світу, знаходиться в постійному пошуку видатних і виняткових діамантів. Завдяки бездоганній техніці виконання і гарантії якості, практично всі вироби компанії є ласим шматочком для будь-якого колекціонера. На кожному діамант вагою більш 0, 2 карата вигравіруваний знаменитий логотип компанії.

Обручка з рожевим і безбарвними діамантами з колекції 1 888 Master Diamonds
Обручка кільце Annabel з діамантами з колекції тисячі вісімсот вісімдесят вісім Master Diamonds
Обручка з яскравим рожево-помаранчевим діамантом в центрі з колекції +1888 Master Diamonds
Кільце з помаранчевим грушовидним діамантом в оточенні діамантового паве з колекції 1888 Master Diamonds
Кільце Infinity з діамантами з нової колекції De Beers 1888 Master Diamonds
Витончене обручка з сірувато-зеленим діамантом з колекції 1 888 Master Diamonds

Діамантові кільця з колекції тисячі вісімсот вісімдесят вісім Master Diamonds прикрашені ефектними камінням в оригінальній огранювання, і весь дизайн виробу прагне підкреслити пишність каменю. Безбарвні діаманти виблискують немов бризки води, в той час як кольорові камені завдяки насиченому відтінку, який дуже важко досягти, не вдаючись до термообробки, формують енергійний центр композиції. В одному з кілець рожевий діамант ограновування «кушон» підтримується з двох сторін класичними діамантами у формі півмісяця, а в іншому - помаранчевий діамант грушовидний огранки оточений цілим ореолом діамантів поменше.

Надзвичайна рідкість кольорових діамантів робить їх особливо бажаними, і De Beers протягом трьох років відбирали камені виняткових відтінків і ступенів чистоти. Купаються в сяйві яскравих відтінків синього, жовтого і рожевого ці прикраси зводять концепцію обручки на абсолютно новий рівень.