Золота колекція від Zina Sterling

Після 30 років випуску срібних прикрас Зіна Шерман вирішила знову зайнятися золотом і представила велику колекцію витончених базових прикрас.

Той факт, що Зіна Шерман розпочала свій бізнес більш 30 років тому, роблячи золоті, а не срібні прикраси, може здивувати багатьох. Андрю Голдштейн, її син та нині віце-президент Zina Sterling Silver, розповідає, чому його мати вирішила перевести сімейну справу на срібні рейки: «У той час золото коштувало значно більше, а Зіна хотіла робити прикраси великих розмірів, і, крім того, вона хотіла відрізнятися від мого діда, який був виробником золота і діамантів у Флориді ».

Але трьома десятиліттями пізніше гостра конкуренція в категорії срібних коштовностей і численні прохання клієнтів компанії включити в лінійки Zina Sterling базові золоті прикраси підказали Шерман, що настав час повертатися до своїх золотим коріння.

Наші клієнти говорили нам, що вони просто не могли знайти на ринку прості золоті прикраси, які не були б занадто банальними або посипаними непомірним кількістю діамантів. пояснює Голдштейн

Тому на виставці JCK Las Vegas фірма презентувала колекцію з 65 моделей, в якій вперше використовувала 14-каратне золото. Поки що колекція включила в себе золотих «близнюків» бестселерів з срібною лінійки компанії, рекомендовані роздрібні ціни стартують з 360 доларів.

Ми подумали, що, якщо ці прикраси продавалися виключно успішно, будучи виконаними в сріблі, немає причини, по якій вони не матимуть успіху в золотому виконанні. розповідає Голдштейн

На даний момент близько 15 роздрібних мереж замовили золоту колекцію. Відгуки більшості були більш ніж прекрасними. «Ми намагаємося пропонувати помірні ціни, тому торгова націнка на прикраси з золота нижче, ніж на срібні», - зауважує Голдштейн, визнаючи, що він злякався підвищення цін більше, ніж покупці. Він пробував запропонувати ювелірними магазинами більш легкий і дешевий продукт, але ті відмовлялися.

«Покупці кажуть, що їм потрібно це відчуття вагомості», - говорить він, - «Вони хочуть істотних, вагомих прикрас, що дивує мене, тому що я був впевнений, що вони попросять нас зробити якомога дешевші коштовності, однак на практиці все виявилося зовсім не так ».