Золоті гантелі

Якщо вам недостатньо ходити до престижного фітнес-клуб, компанія Hock готова запропонувати ексклюзивні спортивні снаряди самого вищого рівня.

Здоровий спосіб життя і підтримання спортивної форми давно стало повноцінним трендом. І ви навряд чи когось вразить, сказавши, що ходите в спортзал, де працюєте над вдосконаленням свого тіла і духу. Однак німецький бренд Hock запропонував альтернативний спосіб виділитися з натовпу.

Перед вами ексклюзивні гантелі, створені, щоб задовольнити побажання найвимогливіших естетів, - GoldLoft Dumbbell Set. Гриф з ефектного африканського чорного дерева Гренада і незнімні диски з чистого 18-каратного золота в цілому дають вага рівно в 1000 грам на одну гантель. Вага, звичайно, не великий, проте скільки задоволення ви отримаєте від занять з таким спортивним снарядом.

Зроблені повністю вручну, золоті гантелі випущені в кількості всього 50 пар. І голлівудська актриса Гвінет Пелтроу вже додала їх в свій «гід по різдвяних подарунків». Вартість дорогоцінного комплекту складає 125 000 доларів.

Залиште Свій Коментар