Годинники MB & F HM6 Alien Nation за 500 тисяч доларів

Прибульці - це завжди цікаво, тим більше якщо мова про годинник. А коли мова йде про годинник з прибульцями, то краще MB & F з подібним творінням не впорається ніхто.

Часовий бренд MB & F мистецтво виготовлення «позаземних» годин вдосконалив. Їх новий твір, що вийшло більш ніж обмеженим тиражем в чотири примірники, вже розпродано по 500 000 доларів за штуку. Який отримав назву HM6 Alien Nation наручний хронометр продовжує знамениту серію Horological Machine 6, розпочату ще в 2014 році. І поки це футуристичний пристрій безсумнівно тримає звання самого примітного вироби у всій серії.

Перше, що кидається в очі - це шість фігурок інопланетян, що розташувалися по ту і іншу сторону сапфірового корпусу. По чотирьох кутах і в центрі годин розміщені опуклі сапфірові бульбашки. Крізь той, що посередині, - відкривається вид на турбійон, а крайні - показують годинник і хвилини, а також дають можливість побачити калібрувальні турбіни.

Корпус складається з дванадцяти окремих цельносапфірових деталей, на виготовлення і полірування яких пішло до 510 годин. І це без урахування шлюбу, якого, за заявами виробника, було більш ніж достатньо. Дванадцять сапфірових деталей зібрані воєдино за допомогою титанового каркаса.

Шестеро інопланетян на космічному кораблі - не просто пасажири. Немов бджоли, вони невпинно зайняті кожен своєю роботою. Вони лагодять турбіни, підганяють шестерні, ведуть спостереження за космічним простором. Один з них пілотує корабель, а інший ухиляється від роботи. Всі шість фігурок зроблені з білого золота і виточені вручну гравером Олівьером Кюном. Ручок і шийок тонше ви не знайдете - по 34 години йшло у Кюна на кожного з інопланетних чоловічків.

Двигун космічного корабля розташований під 60-секундним ширяє турбійоном, але прекрасно проглядається крізь прозору обшивку. Три роки знадобилося MB & F, щоб сконструювати механіку HM6. Не просто складний, але ще і абсолютно нетрадиційний годинниковий механізм складається з 496-і філігранно виточених деталей. Пара куполів - годинний і хвилинний - обертаються перпендикулярно площині турбійони пристрою, що приводить їх в рух.

Завдяки щедрим верствам «ультралюмінісцентного» матеріалу Ambient Glow Technologies і покриття Super-LumiNova, HM6 Alien Nation світяться в темряві настільки яскраво, наскільки це можливо.

Засновник MB & F Максиміліан Бюссеро, дитя 60-х і 70-х, зріс за часів розквіту пліток про Розуельський інцидент і «Зону 51», так що не варто дивуватися, що він до сих пір захоплений подібною тематикою. Незважаючи на те, що HM6 Alien Nation були випущені настільки обмеженим тиражем, ви теж можете придбати свою версію фантастичного корабля, якщо замовите її у MB & F - гроші, втім, будуть потрібні чималі.

Залиште Свій Коментар