Чорні сукні та дорогоцінні камені на 64-му Берлінському кінофестивалі

Чорний - найяскравіший і чарівний колір сукні, який актриса може вибрати для ходи по червоній килимовій доріжці.

Пропонуємо вам поглянути на те, як вбиралися королеви кінематографа для 10-денного 64-го Міжнародного Берлінського кінофестивалю.

Ума Турман наділу на захід щільно облягає шию діамантове намисто від Tesiro, підібране до чорному платтю від Dolce & Gabbana. Елегантні сережки-підвіски прекрасно доповнювали романтичний образ, створений «кінським хвостом», в який були прибрані волосся актриси.

Діамантові коштовності - завжди популярний вибір для килимової доріжки, але що за урочиста зустріч без кольорових дорогоцінних каменів!

На церемонію закриття фестивалю азіатська актриса Гуей Лун-мей з'явилася в двокольоровому мереживній сукні Valentino, доповненому барвистими краплевидними сережками, щедро прикрашеними самоцвітами. Сережки від Chopard надали жіночності образу Лун-мей, подстрігшейся по-хлоп'ячому коротко.

Німецька модель Антонія Гаррн (сценічний псевдонім - Тоні) обійшлася майже без ювелірних шедеврів - єдиним її окрасою стали вкрадливі пуссети, підібрані під її забрані на потилиці волосся.

Красуня прийшла на торжество в чорному костюмі (так що, строго кажучи, плаття Тоні не наділа) і намисто, спадаючому на відкриту величезним вирізом спину - образ вийшов украй динамічним і разом з тим сліпучим навіть за мірками заходів червоної килимової доріжки.

Залиште Свій Коментар