Найдорожчий в світі кубик Рубіка

На честь сорокаріччя найпопулярнішою і відомою головоломки в світі, кубик Рубіка був перевтілюючись в коштовність вартістю 2, 5 мільйона доларів.

Незвичайну головоломку винайшов в 1974 році угорський скульптор і професор архітектури Ерно Рубік. У 1980 році корпорація Ideal Toy отримала ліцензію на виробництво кубика Рубика. Іграшка була удостоєна різних нагород по всьому світу і визнана головоломкою 1980 року. Це одна з найбільш продаваних і іграшок у світі.

Щоб відзначити 40-річчя цієї захоплюючої головоломки, компанія Diamond Cutters International вирішила випустити свій варіант кубика Рубика. Вони виготовили іграшку з жовтого золота 750 проби, а кожну грань кубика прикрасили 25 дорогоцінними каменями в невидимій оправі. Кольори кожного боку іграшки відтворені за допомогою діамантів, сапфірів, смарагдів, рубінів і аметистів.

На виготовлення цього кубика Рубіка пішло більше 8500 людино-годин, а приблизна вартість склала не менш 2, 5 мільйона доларів.

Дорогоцінний кубик Рубіка був вперше представлений на виставці Beyond Rubik's Cube, що відбулася в листопаді 2014 року в Джерсі-Сіті, штат Нью-Джерсі. Після цього він вирушив до 7-річне кругосвітню подорож за світовими виставками.

Залиште Свій Коментар