Любов, укладена в метал

Родом з пацифістських 60-х браслети Cartier Love як і раніше залишаються популярними.

Більше 45 років знамениті браслети Cartier Love прикрашають зап'ястя всіх тих, хто вважає за краще носити стильні вироби зі змістом. Cartier Love - це знак вірності, відданості і вічної любові.

Глибокий символізм, розкішний дизайн - саме вони забезпечили майже півстолітньої успіх браслетів Cartier Love, які з тих пір були випущені в найрізноманітніших варіаціях.

Творець Cartier Love, дизайнер Альдо Чіпулло, при розробці браслета надихався спадщиною античності. Також це прикраса є витонченою алюзією на середньовічний пояс вірності: браслет складається з двох частин, які затягуються за допомогою мініатюрної викрутки, щоб носити його «поки смерть не розлучить вас». Викрутку, до речі, можна використовувати в якості кулона - вдале рішення в дусі ери фемінізму.

Браслети Cartier Love були вперше представлені в нью-йоркському бутику бренду, причому 25 знаменитих пар того часу, включаючи Елізабет Тейлор і Річарда Бертона, Софі Лорен і Карло Понті, а також герцога і герцогиню Виндзорских, отримали по парі «браслетів вірності». Також володарями Cartier Love були Ненсі і Френк Сінатра, Елі Макгроу і Стів Макквін. Елі Макгроу носила це прикраса під час зйомок фільму «Втеча», а Елізабет Тейлор «засвітила» свій браслет в кінокартині «Зі та компанія».

Сучасні знаменитості також не проти блиснути браслетом Cartier Love. У різний час їх бачили на зап'ясті Камерон Діаз, Піппи Міддлтон, Софії Копполи, Ліндсі Лохан, Джессіки Альби, Дженніфер Еністон і Анджеліни Джолі. Останнім часом знаменитий браслет від Cartier часто стає подарунком до народження дитини або навіть просто способом підняти собі настрій.

Сучасній людині потрібні такі символи кохання, які залишалися б майже незмінними. Ну, або їх не можна було б просто так зняти. У будь-якому випадку, вони повинні орієнтуватися на вічність. Альдо Чіпулло, творець браслета

Розробляючи Cartier Love, дизайнер, зрозуміло, і не припускав, що в майбутньому власникам браслета доведеться пояснювати на огляді в аеропорту, чому вони не можуть його зняти. З чуток, в госпіталях Манхеттена завжди зберігають невелику викрутку, щоб звільнити руку невдалих власників Cartier Love.

Колекція Love стала найбільшою і успішної колекцією за всю історію Cartier, і в даний час в неї також входять кільця, сережки, запонки, і, зрозуміло, всілякі варіації оригінального браслета, прикрашені діамантами та іншими дорогоцінними каменями і виконані із золота на будь-який смак. Більш того, браслети Love прекрасно поєднуються з іншими прикрасами, наприклад, діамантовими браслетами або змієподібними браслетами в вікторіанському стилі. Корисна властивість, особливо для прикраси, яке не можна знімати.