Як підібрати прикраси для закоханої пари

Закохані живуть у своєму власному світі, де головне - щоб кохана людина був поруч. Але як показати свої почуття, якщо ви опинилися далеко один від одного?

На жаль, життя часто вносить свої корективи, і ми не завжди можемо бути разом з тими, хто нам дорогий. І щоб закохані навіть на відстані відчували тепло і турботу близької людини, ювеліри створили парні прикраси для них. Крім звичних підвісок, які можуть в парі обидва, є кільця, браслети і брелоки. І вибір обмежується лише фантазією покупця.

Кільця для закоханих

Carrera y Carrera

Кільця серії Baile de Bambú зроблені з білого і жовтого золота з діамантами і оніксом. Бамбук в японській філософії є ​​символом успіху. Подарувавши подібна прикраса коханій людині, ви завжди будете в його серці.

Chopard

Пара цих кілець для закоханих з серії Chopardissimo - це елегантний і вишуканий подарунок для коханої людини на будь-яке свято. Матеріал для виготовлення такого шедевра - біле або рожеве золото. Кільця цієї серії дуже популярні у закоханих «зіркових» пар.

Браслети для пари

Ці прикраси вже давно перестали бути тільки жіночими аксесуарами. Тому імениті дизайнери створили парні браслети для закоханих.

iKuria

Колекція Alchemist's Notebook натхненна біографією англійського фізика, механіка, астронома і математика - сера Ісаака Ньютона. Прикраси зроблені з срібла і відмінно підійдуть як молодим людям, що і дівчатам.

Cartier

Серія браслетів Cartier love вперше була представлена ​​в 1970 році. Але і сьогодні, коли минуло майже півстоліття, ці браслети продовжують поєднувати люблячі серця. Вони виготовлені з жовтого, рожевого золота або платини і прикрашені імпровізованими гвоздиками по зовнішнім обода. Але головна відмітна риса в тому, що їх неможливо зняти без допомоги спеціальної викрутки. Тому по всьому світу вони є символом вічності і непорушності союзу закоханої пари.

Але, звичайно, не можна не згадати про не менш ефектних і незвичайних браслетах Cartier з серії Juste un Clou. Прикраса являє собою зігнутий в кільце цвях, що справляє незабутнє печатленіе на оточуючих. Щоб надати трохи більше витонченості жіночої версії браслета були створені варіанти з діамантами на капелюшку цвяха або майже по всьому виробу.

Як не помилитися у виборі парних прикрас?

При виборі прикраси для коханої людини варто подумати про його статурі. Якщо це тендітна дівчина, то не варто вибирати важкі і масивні кільця і ​​браслети. Якщо ж це подарунок для чоловіка, то варто придивитися до виробів з платини і білого золота. За традицією, що склалася саме ці метали є «чоловічими».

Якщо у виробі присутні дорогоцінні й напівкоштовні камені, то бажано підібрати їх під знак зодіаку - це буде дуже романтично і зайвий раз покаже, як добре ви знаєте свою «половинку».

Також, треба заздалегідь визначитися з дизайном і стилем прикраси. Наприклад, не варто купувати прикраса в спортивному стилі, якщо кохана людина, наприклад, захоплюється живописом.