Аргайлскіе рожеві діаманти на виставці в Кенсингтонському палаці

Рідкісні рожеві діаманти компанії «Ріо Тінто» (Rio Tinto) були представлені на унікальній виставці в Кенсингтонському палаці 9 жовтня.

Коктейльне кільце компанії Hartmanns c аргайлскім рожевим діамантом в центрі.

Рідкісні рожеві діаманти компанії «Ріо Тінто» (Rio Tinto) були представлені на унікальній виставці в Кенсингтонському палаці 9 жовтня. Виставка проходила під назвою «Скарбниця: рожеві діаманти і велич» і найважливіше місце на ній було відведено ювелірним виробам з цими дивовижними каменями, загальна вартість яких склала понад $ 60 млн.

Ідея проведення виставки, присвяченої рожевим діамантам, виникла після діамантового ювілею Її Величності. Королева є володаркою чудового рожевого солітера, який був подарований їй, а потім вставлений в брошку, створену майстрами «Картьє» в рік коронації.

Протягом всієї історії рожеві діаманти шанувалися королями і імператорами, принцами і іншими володарями за їх благородний вигляд, рідкість і красу. Однак, як би там не було, виробництво цих каменів носило скоріше випадковий характер, і лише після відкриття аргайлскіх алмазних шахт в 1979 році з'явився постійний, хоча і дуже невеликий запас рожевих діамантів настільки яскравого кольору і чистоти, яких раніше не бачили.

Брошка Королеви Єлизавети II

За словами ювелірного історика Вів'єн Бекер «за останні 25 років ювелірна промисловість прийшла до розуміння і вмінню цінувати важливість відкриття аргайлскіх алмазних шахт, таємничу красу аргайлскіх діамантів і їх місце в історії ювелірного мистецтва. Рожеві діаманти стали головною гордістю і об'єктом бажань, привертаючи до себе увагу поціновувачів і колекціонерів по всьому світу ».

Брошка у формі гліцинії, створена Кашик.

40 унікальних ювелірних композицій з рожевими діамантами, представлених в Кенсингтонському палаці, створені працями майстрів і дизайнерів США, Австралії, Японії, Китаю, Індії та Європи. Ці вироби є демонстрацією різноманітних яскравих стилів, натхнених аргайлскімі діамантами за останні 25 років.

Залиште Свій Коментар