Колекція для чоловіків від Тодда

Лаконічний, витончено-недбалий стиль прикрас талановитого ювеліра ідеально підійде сильному чоловікові, яке не любить надмірності і химерність.

Каліфорнія - будинок для безлічі творчих людей і батьківщина стилю афісіонадо, а один з нових її резидентів - провідний ювелірний дизайнер Тодд Рід, який зробив район «Венеціанський канал», зведений Абботом Кінні на початку XX століття, базою для своєї нової колекції Men's Jewelry Collection. Це перший лос-анджелеський аванпост ювелірного дизайнера з Колорадо і його флагманський магазин на Західному узбережжі.

Чоловічі ювелірні прикраси - явище рідко зустрічається, і Тодд Рід, встав в авангарді руху raw elegance (англ. «Грубе витонченість»), наповнює цю порожню нішу своїм аскетичним стилем і натуральними кольоровими діамантами, в цьому році створивши колекцію, яка ідеально підійде стильному чоловікові, який шукає коштовності без надмірностей.

Ми доклали максимум зусиль, щоб зробити чоловічі прикраси довговічними, але в той же час ізящнимі.Ми спроектували шкіряні браслети з елементами годин, щоб ті могли витримати понад 10 тисяч замикання, а всі метали оброблені таким чином, щоб з віком вони ставали тільки гарніше. Завдяки цій довговічності разом з передчасним дизайном, колекція волає до всієї чоловічої половини людства - не важливо, спортсмен ви чи проводите свій день в костюмі і краватці.

Тодд Рід, вперше представив свою лінійку в 1986 році

Колекція, всі прикраси якої будуть виготовлятися вручну і продаватися на території, облагородженої свого часу Абботом Кінні, дебютує з більш ніж 600 прикрасами, серед яких знайшлося місце і пряжкам для пояса, і кільцям, і браслетів, і солдатським жетонами, і більш традиційним чоловічим прикрасам - запонок для манжет.

Браслет Тодда Ріда з великими ланками зі срібла з нефритом

Браслет з нової колекції Тодда Ріда з срібла і жовтого золота

Браслет з чоловічої колекції зі срібла та золота

Підбірка браслетів зі срібла від Тодда Ріда

Шкіряний браслет з центральним елементом зі срібла і золота зі вставкою з необроблених алмазів з нової колекції Тодда Ріда

Запонки із золота зі срібною патиною і діамантами класичної огранки від Тодда Ріда