Bright Night Fantasy Bra: ще більше діамантів, ще вище ціна

Днями Victoria's Secret анонсували свій новий дорогоцінний витвір - розкішний бра Bright Night, блискучий діамантами і смарагдами на 450 карат.

Щороку ми розповідаємо про дорогоцінний нижній білизні, яке випускає відомий бренд Victoria's Secret: у 2015 році тему задавали яскраві феєрверки, в 2014 - компанія представила відразу два комплекти Dream Angels Fantasy Bra, а наряд 2013 року року запам'ятався величезною грушовидним рубіном вагою 52 карата, який став центром блискучою композиції. Цього разу дизайнери вдалися до безпрограшного ходу - величезна кількість діамантів.

Bright Night Fantasy Bra інкрустований 9000 дорогоцінних каменів загальною вагою 450 карат. Автором розробленого дизайну став Едді Борго, котрий використовував у ньому прийоми, що зустрічаються в його власних однойменних колекціях. В результаті бра оформлений в дуже сміливих формах, а в центрі розташувався інкрустований смарагдами замок з такою ж смарагдовою пензликом. Основою вироби послужило 18-каратне біле золото.

На відміну від попередніх моделей дорогоцінного білизни, виконанням яких займався відомий ювелірний бренд Mouawad, за втілення в життя нового проекту взялася компанія AW Mouzannar. Вся робота проводилася вручну і зажадала 7000 чоловік-годин.

Так який же головне питання в розмові про новий розкішному Bright Night Fantasy Bra? Його вартість, безумовно, заслуговує на окрему згадку. 3 мільйони доларів - саме у стільки оцінили творіння Victoria's Secret. І треба зауважити, це не сама шокуюча сума: так, ціна на рубіновий комплект Royal Fantasy Bra and Belt 2013 року злетіла до 10 мільйонів доларів.

Bright Night Fantasy Bra буде публічно продемонстровано однією з ангелів Victoria's Secret Жасмин Тукс 5 грудня під час щорічного Fashion Show.

Залиште Свій Коментар