Золоті правила діамантового етикету

Коли зародився діамантовий етикет? З чим можна носити діаманти і як це правильно робити? Сьогодні ми приділили цим питанням особливу увагу.

Діамант - один з найвеличніших і найкрасивіших каменів. Блиск його граней заворожує, холодна краса захоплює, а твердість вражає. У ньому злилися всі якості, які присутні в жінці: краса, неприступність і сила характеру. Можливо саме тому представниці прекрасної статі небайдужі до короля дорогоцінних каменів.

Історія діамантового етикету

Діамантовий етикет зародився ще в XVII столітті, і був він сформований при дворі французького короля Людовика XIV. У ті часи для придворних дам створювалися спеціальні картки, де можна було знайти докладний опис основних правил поведінки і носіння одягу. Там же був пункт, який свідчив, що прикраси з діамантами - привілей заможних дам.

Правила забороняли носити діаманти в денний час. Їх можна було надягати тільки після п'ятої години вечора. Негласно ці правила продовжують діяти і по сей день. Правда, сьогодні допускається носіння діамантових виробів незаміжніми дівчатами.

Вихід у світ

Вважається, що прикраси з діамантами доречно носити у вечірній час. Також не рекомендується надягати їх щодня. Цей камінь спочатку розташовує до урочистості. Похід в магазин або прогулянка з собакою до таких не належать. Захід дійсно має бути важливе. Не зайвим буде акуратне діамантове виріб для виходу в театр або романтичної вечері в елітному ресторані.

З чим носити діаманти?

Діамант - камінь вимогливий і амбітний. Він грає головну скрипку в образі, навіть якщо він невеликого розміру. Тому наряд не повинен бути кричущим. Буде досить однотонного сукні, виконаного в елегантному дизайні. Тут варто пам'ятати, що одяг має бути якісною. Діаманти неприпустимо носити під дешеві наряди. Чим більше виріб з алмазами, тим дорожче тканини, з яких зроблено плаття. Абсолютно ні носіння діамантових виробів під просту повсякденний одяг або спортивний костюм.

Як правильно носити діамантові прикраси

  1. Молодим дівчатам варто звернути увагу на дрібні діаманти, в той час, як зрілим жінкам рекомендується носити великі камені.
  2. Кільце з невеликим діамантом доречно надіти на безіменний палець. Персні з химерним дизайном і великими самоцвітами відмінно виглядають на вказівному пальці. А на середній палець краще надягати кільця з камінням помірного розміру.
  3. Кільце з діамантом на руці має бути одне, навіть якщо його розміри не великі.
  4. Згідно з правилами діамантового етикету, браслет з королем каменів носять тільки на правій руці. Бажано, щоб він не бовтався і прилягав як можна щільніше до шкіри.
  5. Кольє рекомендується надягати з сукнею, яке має декольте, а кулон буде добре виглядати на закритому одязі.
  6. Сьогодні модно носити брошки. Правда, діамантові вироби ні в якому разі не наколюють на верхній одяг. Це вважається ознакою поганого тону (але тільки у випадку з діамантами). Носити такий аксесуар слід на лівій стороні грудей, відступаючи в бік близько 6-ти сантиметрів від верхнього ґудзика. Відстань від плеча до місця приколу не повинно перевищувати 10-15 сантиметрів. Костюм, плаття або блуза при цьому повинні бути стриманого крою та нейтральної забарвлення.

Якщо дотримуватися цих простих правил, то діамантове прикраса зробить образ чарівним і блискучим!