Chopard LUC Tourbillon QF Fairmined - перші години з «соціально-відповідального золота»

Перші в світі годинник, зроблені з етичного золота і крокодилової шкіри з сертифікатом CITES.

Початок року Chopard відсвяткував на славу, випустивши відразу кілька чудових годин в рамках лінійки LUC, в тому числі LUC XP Urushi, дизайн яких вшановує наступ року коні.

На березневій виставці Baselworld швейцарський годинниковий дім представив своє чергове творіння - Chopard LUC Tourbillon QF Fairmined, годинник, виготовлені з «соціально-відповідального» золота, видобутого на шахті зі справедливими умовами праці. Chopard став першим годинним будинком в світі, що використав золото з подібною шахти.

У минулому році швейцарська компанія погодилася надати підтримку кооперативу Coodmilla в Колумбії, керуючі якого трудяться над підвищенням корпоративної відповідальності в відношенні умов праці і турботи про екологію в південноамериканських золотих копальнях.

Допомога Chopard полягає в тому, що компанія зобов'язується закуповувати значну кількість золота, що отримав сертифікацію Fairmined, що засвідчує, що добула його фірма піклується про благополуччя своїх робочих і навколишньому середовищу. Основні деталі Chopard LUC Tourbillon Qualité Fleurier Fairmined - корпус годин, задня кришка і утримує скло рамка - зроблені з «соціально-відповідального» золота Fairmined.

Але незвичайне походження матеріалу для годин - далеко не єдина родзинка Chopard LUC Tourbillon QF Fairmined. У лаконічному і вільному від зайвих деталей дизайні годин проглядається рука справжнього майстра. Солідності годинах надають великі стрілки і римські цифри на часових позначках.

На місці дванадцятигодинним позначки розташований індикатор запасу заводу годин, а на шість годин розміщений турбійон. Всередині 43-міліметрового корпусу з рожевого золота знаходиться механічний калібр LUC 02.13-L1, що забезпечує годинах 9 днів безвідмовної роботи.

Годинники водонепроникні на глибині аж до 50 метрів. Задня кришка корпусу виготовлена ​​з сапфірового кристала, що дозволяє власнику спостерігати за роботою складного механізму калібру, турбийона і індикатора заводу.

Годинники поставляються з ремінцем з крокодилової шкіри - само собою, ця деталь має сертифікат CITES, що засвідчує, що виробництво ремінців не ставить під загрозу виживання алігаторів. Chopard LUC Tourbillon Qualité Fleurier були випущені обмеженою серією з 25 екземплярів.

Залиште Свій Коментар