Matthew & Daniel - чарівний бренд дитячих прикрас

Інтерв'ю з засновниця бренду ювелірних прикрас, які віддають данину поваги досягнень і успіхів маленьких спортсменів.

Засновниці ювелірного бренду Matthew & Daniel Євгена Головачова і Євгена Верховодова з синами

A-Gems.com поспілкувався з Євгенією Головачової та Євгенією Верховодова про те, яка ідея лягла в основу бренду, як народжуються ідеї для прикрас і чому саме спорт став головним лейтмотивом першої колекції Matthew & Daniel.

Розкажіть, будь ласка, чому вирішили зайнятися ювелірними виробами? Як народилася ідея бренду?

Євгенія Верховодова: Ідея про ювелірних прикрасах народилася від любові. Хотілося залишити щось важливе, пам'ятне і красиве, щось таке, що ні втратиш і будеш берегти, а подорослішавши, згадувати про дитинство і розповідати про це своїм дітям, а вони потім своїм.

Все почалося з хокею, мій син займається хокеєм з 4, 5 років, хокейним батькам дуже добре відомо, скільки праці, терпіння, сил і мужності вкладають діти в улюблену справу. Так з'явилася хокейна ключка з номером 8 для Матвія.

Але тут прийшла думка, адже це стосується будь-якого виду спорту, в кожній секції дитина трудиться: збори, турніри, тренування! Наші малюки справжні, відважні герої, і буде несправедливо, якщо талісмани будуть тільки у хокеїстів!

Прикраси ювелірного бренду Matthew & Daniel

Так разом з Євгенією Головачової було вирішено не скупитися, а зробити талісмани для всіх хлопців. Для захоплюються плаванням - як, наприклад, шестирічний син Жені Даніель. Для художників, адже їхня праця кропітка і креативний. Для балерин, - тому що досягти такої краси і грації - це величезна праця. Для сноубордистів - таких безстрашних хлопців ще треба пошукати!

Власне, так і народився бренд, назвою якого стали імена наших дітей: Матвій і Даніель.

Кого бачите в якості своїх покупців?

Євгенія Головачова: Наші покупці - такі ж, як і ми мами і, звичайно, тата - головні вболівальники і натхненники маленьких геніїв.

Зіткнулися Чи ви з якимись організаційними складнощами, коли тільки почали працювати?

Ескіз і результат роботи - підвіска у формі навушників Matthew & Daniel

Євгенія Головачова: Найбільша і головна задача для нас це дизайн. Наші дизайнери з Італії, а виробництво в Росії, у нас часто при розробці моделей трапляються труднощі перекладу. Російсько-англо-італійський вже для нас як рідний!

Більшість ваших прикрас асоційовані з якимось видом спорту. Чому саме спорт?

Євгенія Верховодова: Спорт, став першим стартовим колекцією, це близько нам, це те, з чим ми самі маємо справу. Ми підтримуємо здоровий спосіб життя і за здорову націю!

Прикраси Matthew & Daniel

Але крім спортивної колекції у нас є базова з ведмедиками, метеликами, сонечками і, звичайно, ми не могли забути про самих маленьких і зробили спеціальну колекцію для новонароджених - це класичні срібні ложки з камінням і без, а також мініатюрні соски.

Як народжується ідея для нового прикраси? Радитеся ви зі своїми маленькими натхненниками?

Євгенія Головачова: Наш улюблений питання! Тому що тут наші улюблені відповіді. Ідеї ​​народжуються по-різному, нас надихають діти і їх захоплення, про ключку і ласту ви вже знаєте, розповімо про нашого ведмедика, це чарівна історія.

Прикраси Matthew & Daniel

У мене зовсім недавно народилася дочка, маленька Миру, а на її ліжечку є ковані ведмежата) Так і з'явився наш ведмедик. Ми вирішили відтворити одного з дитинства в оздобленні, яке вже чекає, коли Миру трохи підросте. Звичайно ж, ще з ідеями нам допомагають наші покупці, наприклад, недавно запитували про підвіску для фехтувальників! Ось так і народжуються ідеї.

Хто малює ескізи виробів? Де і як вони виробляються?

Євгенія Верховодова: Коли з'являється та чи інша ідея прикраси, наші дизайнери малюють скетчі, і ми вибираємо, радимося між собою, з нашими близькими, а потім запускаємо у виробництво. Виробництво знаходиться в Нижньому Новгороді, процес затвердження моделей не такий простий, як може здатися. Від створення ескізу до готового виробу може піти до 2-х місяців.

Ескізи прикрас Matthew & Daniel

В якому напрямку плануєте рухатися в подальшому? Чи будуть це нові «спортивні» прикраси? Або вже є ідеї про нові теми для виробів?

Євгенія Верховодова: Зараз ми розвиваємо колекцію New Born і BASE, також продовжимо розширювати і спортивну колекцію. У найближчих планах ще дві колекції, концепція поки секретна, але ми дуже сподіваємося, що наші задумки сподобаються нашим покупцям.

Залиште Свій Коментар