Годинники Tissot попередять про сіла батарейці

Швейцарський годинниковий бренд придумав свій нестандартний і дуже вдалий спосіб нагадати власнику годин про те, що батарейка ось-ось сяде.

Шанувальники класичних (не електронний) годин часто стикаються з проблемою відсутності ознак того, що їх батарейку пора замінити: в такому виробі не передбачений окремий дисплей або інші розпізнавальні знаки, які сигналізують про це. Але, погодьтеся, набагато зручніше дізнатися про наближення «годині ікс» заздалегідь, ніж в один прекрасний момент подивитися на циферблат і виявити, що стрілки встали.

Компанія Tissot теж задумалася про цю проблему і знайшла дивно простий, але в той же час дуже зручний спосіб повідомити власнику годин про сіла батарейці. У якийсь (безумовно, точно прорахований) момент секундна стрілка починає рухатися лише раз в чотири секунди, що не може не привернути увагу. Це дозволяє щогодини продовжувати показувати вірний час, заощадити заряд батареї завдяки більш рідкісним рухам і при цьому дати знати про те, що елемент живлення пора замінити.

Нам здається, це той випадок, коли можна з чистою совістю підтвердити: все геніальне - просто. Tissot не стали порушувати цілісність стилю свого годинника недоречними елементами, які повідомляли б про те, що батарейка сідає. Замість цього компанія придумала вихід, працюючи з тим, що у неї вже було.

Залиште Свій Коментар