Кращі китайські ювелірні дизайнери вступають в рік Кози

У Китаї під всю йде святкування Нового Року, і в честь цього свята ми вирішили зробити невеликий огляд і поговорити про ювелірних дизайнерів з Піднебесної.

Роботи цих чотирьох дизайнерів разюче відрізняються один від одного, але в прикрасах кожного з них вгадується щось істинно китайське, відчувається гордість багатою історією і культурою цієї нації.

Уоллес Чан зробив собі ім'я одного з самих амбітних і оригінальних художників Азії, піднісши ювелірне мистецтво на нову висоту. Чан ділиться зі світом своїм баченням магії і містичного чарівності Китаю, створюючи коштовності, які в рівній мірі можна вважати ювелірними прикрасами і скульптурами.

Фантазійні брошка і кольє з діамантами, сапфірами, рубінами і аквамаринами від Уоллеса Чана

Мішель Онг, засновниця гонконгського бренду Carnet - загадковий дизайнер зі смаком, надзвичайно витонченим навіть за мірками ювелірної індустрії. З дорогоцінних металів і каменів Мішель в'є справжню магію. Точне, інтуїтивне використання розміру і кольору в поєднанні з досконалою майстерністю ювеліра визначають кожне її прикраса.

Часом делікатні, немов хмаринки диму, а часом - сміливі, ніби дракон, створені Мішель Онг прикраси стають все більш популярними серед колекціонерів та поціновувачів. Ще один приклад її неповторного таланту - брошка-перо.

Венді Ю начиняє свої прикраси вибуховою енергетикою Китаю і ювелірними засобами виразності розповідає історії так, як мало кому вдається. Ю вміє розмістити на одному-єдиному браслеті цілу вечірку в саду, разом з усіма мініатюрними китайськими фігурками, посипаними діамантами лебедями і пагодами.

Бао Бао Ван - одна з найбільш примітних ювелірних дизайнерів нової хвилі. Будучи дочкою голови Всекитайських зборів народних представників, Ван була вихована в середовищі китайської урядової верхівки, що дозволило їй ближче багатьох інших ознайомитися з китайською культурою того часу. Вчитися Ван поїхала в США, де їй вдалося об'єднати китайське спадщина з європейською освітою.

Кожне моє ювелірну прикрасу символізує мене саму і ціле покоління китайських жінок - тендітних, але в той же час зухвалих і навіжених. Бао Бао Ван

І це, мабуть, цілком точний опис її робіт.

Повні яскравих фарб і ідей, ці прикраси здатні стати феєрверком, який буде з вами ще довго після закінчення святкування китайського Нового року.