Отруйна кільце від Роберта Прокопа

Отруйна кільце від Роберта Прокопа містить безліч секретів, чого ніяк не чекаєш від настільки мініатюрного вироби.

Досить просто підчепити гніздо верхнього каменя в персні - і вам відкриється потайний посудину розміром не більше виноградини, в який поміщений крихітний інкрустований діамантами і смарагдами кинджал на ланцюжку. Відчинить двері на одній стороні кільця, щоб помилуватися на жовтий діамант, який приносить самі, за словами дизайнера, удачу, або розкрийте таку ж стулку на іншій стороні - за нею ховається золотий павич, символ захисту володаря кільця.

Кільце зроблено так, щоб жінці не становило жодних проблем відкривати все його дверцята, підчіплюючи їх нігтем. пояснює Роберт Прокоп

Роберт Прокоп - дизайнер, який створив витончене обручка для Анджеліни Джолі, і одночасно її партнером в роботі над ювелірною колекцією Style of Jolie. Ювеліри, з якими працює Прокоп, часто черпають натхнення в, як він каже, «історичних інтригах». «Отруйні кільця часто використовувалися придворними особами в Туреччині і Франції. Іноді в них були заховані особливо цінні самоцвіти, але частіше їх секрети були смертоносні ».

давнє коріння

Отруйні кільця, також відомі як кільця-медальйони, - спадщина античних часів.

Вони з'явилися на Далекому Сході і в Індії за кілька сотень років до нашої ери. В ті часи кільця-медальйони використовувалися як свого роду мікро-сейфи для безпечного транспортування цінних предметів.

У Європі XVI століття вони часто застосовувалися для приховування святих реліквій: шматочків кісток, зубів або волосся, імовірно належали почитавшимся в християнстві святим і мученикам.

Європейські королівські особи підхопили модний тренд в епоху Відродження, заодно придумавши персня нове застосування - монархи мали звичку ховати в секретному відділенні мініатюрні портрети своїх коханців.

50 відтінків океану

Кільце від Роберта Прокопа - торжество синього і зеленого кольорів, а поверхня персня здебільшого складається з дорогоцінних каменів, а не металу. На цьому дивовижному прикрасі можна знайти аквамарини, цаворіти, сині сапфіри, а також діаманти і смарагди. Обрамленням цього різноманіття виступає суміш 18-каратного жовтого, білого і рожевого золота.

Хранителі таємниць

Цей перстень існує в єдиному екземплярі, але Прокоп запевняє, що його фірма планує випустити кілька «отруйних кілець» - «кожне з унікальними елементами дизайну»: «Ми починаємо зі скетчів і потім вирушаємо в довгий мандрівка, яким є процес вибору дорогоцінних каменів і металів та інших аспектів орнаменту ». Нарешті, дизайнер повідомляє: «Я люблю дорогоцінні камені, в яких відчувається глибина, природна краса і загадка».

Залиште Свій Коментар