Найдорожчий в світі шоколад

Одна порція цього солодкого частування може зрівнятися за вартістю відразу з десятьма новими iPhone X або дюжиною Samsung Galaxy S9 +.

Шоколад і величезна кількість десертів, які виробляються на його основі, - багато років і десятиліття залишаються найпопулярнішими солодощами в світі. Одна з теорій про походження слова «шоколад» передбачає, що джерел стало ацтекське «xocolātl», що означає «гірка вода». Однак уже в XVII столітті люди зрозуміли, що напій з какао-бобів можна робити солодким. І з того часу популярність шоколаду стала рости з великою швидкістю.

Сказати «спасибі» за появу твердої форми шоколаду ми повинні вихідцю з Голландії Конраду ван Гутен, запатентував недорогий спосіб отримання какао-масла з тертих бобів. Саме завдяки йому сьогодні ми можемо спробувати сотні самих різних сортів і видів таїть мовою десерту. Однак твори сучасних шоколатьє часом здатні не тільки захоплювати своїми смаковими якостями, але і вражати своєю вартістю. І саме це дозволило творінню Даніеля Гомеса потрапити в Книгу рекордів Гіннесса: вартість його шоколадки склала 9489 доларів.

Португальська шоколатьє запропонував світу шоколадну цукерку, яка вже своєю формою натякає на власний статус: зовні це огранований в класичну круглу форму діамант. Але свою назву - «Чудовий» (від англ. «Glorious») - солодке твір отримав не за це, а за покриття з цього їстівного золота.

І все ж Гомес не був би справжнім професіоналом своєї справи, якби все звелося лише до дорогоцінної оболонці. Glorious виконаний з самого якісного французького шоколаду Вальрона, білих трюфелів, трюфельного масла, справжньою мадагаскарської ванілі і ще одного секретного інгредієнта, який Даніель відмовляється розкривати.

«Чудовий» буде випущений обмеженим тиражем в 1000 штук. Кожен екземпляр буде продаватися в ексклюзивній упаковці: блюдо їх лакованого чорного дерева з золотим серійним номером і кришталевий купол-кришка, прикрашений перлами і тисячами кристалів Сваровські.

Нещодавно унікальний шоколадний діамант був виставлений в Обідуш, Португалії - природно під пильним наглядом спеціально найнятої охорони. Однак, якщо ви не потрапили на демонстрацію, не варто засмучуватися. Зовсім скоро побачити і придбати шоколад Даніеля Гомеса можна буде в ОАЕ, Росії, Анголі і Аргентині.

Втім, зовсім не обов'язково витрачати 10 тисяч доларів, якщо вам неодмінно хочеться спробувати позолочений шоколад. Наприклад, француз Паскаль Кафі випустив цілий набір шоколадних цукерок, покритих дорогоцінними металами, але їх вартість склала «всього» 425 доларів.

Залиште Свій Коментар